17. marta Muzikālās bankas viesis bija grupas "Otra Puse" līderis Normunds Pauniņš, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno singlu “Alejas”, no šogad gaidāmā, sestā studijas albuma. Kompozīcija tapusi sadarbībā ar dziedātāju Antru Stafecku.

Dziesmas mūzikas autors ir grupas solists Normunds Pauniņš, kurš kopā ar producentu Jāni Čubaru strādājuši pie skaņdarba muzikālā noformējuma, savukārt, par dziesmas teksta radīšanu parūpējies mūziķis Oskars Deigelis. Singla apstrādi veicis skaņu režisors Jānis Kalve, “Labo Ierakstu Studijā”.

“Jebkurās attiecībās mēs ienākam ar savu bagāžu. Kādam tā ir vieglāka, kādam smagāka. Dziesma ir par līdzbūšanu un vēlmi sniegt roku visos brīžos – kā labos, tā sliktos,” dziesmas vēstījumu komentē Deigelis.

 

“Ar Oskaru šī ir mūsu pirmā, bet nebūt, ne pēdējā sadarbība. Jaunajā albumā būs dzirdamas vairākas dziesmas ar viņa vārdiem. Man ir prieks, par veiksmīgi izveidojušos muzikālo kontaktu,” savās pārdomās dalās Pauniņš.

Dziesmai tapusi arī vizuālā versija, kuru veidojuši Nils Puriņš un Kaspars Dvinskis.

 

Raidījuma laikā Normunds Pauniņš vērtēja Reika un Henny dziesmu “Sajūtu tevi”. Vai viņam tā "gāja pie sirds"? Klausieties audio pielikumā!