9. novembra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās šova "O Karte" bijušais dalībnieks Chimbars, kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Savienojums".

“Dziesma stāsta par nepieciešamību būt kopā, par ģimenes un garīgām vērtībām. Kopā mēs varam sasniegt daudz, daudz vairāk! Ģimene mūsu dzīvi tikai paspilgtina."

 

“Uzskatu, ka mīlestība ietver sevī virkni spēcīgus, pozitīvus, emocionālus un garīgus stāvokļus, tā tiek uzskatīta gan par pozitīvu, gan par negatīvu, tā atspoguļo cilvēcisko laipnību, līdzjūtību un pieķeršanos, kā nesavtīgas, lojālas, labestīgas rūpes par otru cilvēku. Dažādās izpausmēs mīlestība darbojas, kā galvenais attiecību veicinātājs un ņemot vērā tās centrālo psiholoģisko nozīmi, tā ir viena no visbiežāk sastopamajām tēmām radošajā pasaulē” – tā par savu jaunāko singlu noteic Chimbars.

 

Raidījuma laikā Chimbars noklausījās ko par viņa singlu "Savienojums" domā Renārs Kaupers un Asnate Rancāne, bet pats vērtēja Ata Zviedra skaņdarbu "Dabīgais pavadonis". Dziesma "Dabīgais pavadonis" ir par mēness lielo spēku, par to, ka mūs visus šis lielais spēks ietekmē un mums būtu jāpievēŗš lielāka vērība tam, kā rīkojamies vienas vai otras mēness fāzes laikā.

Kāds bija Chimbara vērtējums dziesmai? Klausieties audio pielikumā!