26. novembra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Arstarulsmirus, kurš klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu "Citādi", kas ir pirmais oficiālais singls no nākamā gada sākumā gaidāmā albuma “Skatu punkti”. Šis būs pirmais albums sērijā “Vēlējuma dziesmas”.

“Dziesmas vēstījuma centrā ir katra mirkļa vienreizības fenomens. Ja kādreiz man šķiet, ka kāda situācija atkārtojas, tad visticamāk tas ir tikai tāpēc, ka savā uztverē esmu iefokusējies uz kādu sīku niansi, kas atgādina kaut ko no iepriekš piedzīvotā. Tādos mirkļos es mēdzu palaist garām visu pārējo, kas ir patiesi pirmreizējs un dziļas pateicības vērts,” par dziesmas vēstījumu dalās mūzikas un teksta autors Arstarulsmirus.

Līdz ar dziesmas ”Citādi” publiskošanu, pieejams singla videoklips, kura scenārists un režisors ir Elvijs.

”Kā situāciju, kas ilustrē mirkļa unikalitāti, es izvēlējos attiecības, kurās ir alkas pēc noteiktas uzmanības un, kurās abas puses vēlas sniegt viens otram atbalstu. Bet abi iesaistītie neapzināti izvēlas vai nu neīsto brīdi vai arī pāragri interpretē otras personas rīcību, sasaistot to ar savām asocicācijām un ekspektācijām,” turpina Arstarulsmirus.

Raidījuma laikā Arstarulsmirus "Kā šo var pateikt CITĀDĀK?!", kuras laikā Baiba Palkavniece nolasīja pāris vecvārdus un mūziķa uzdevums bija tos pateikt CITĀDĀK, jeb pateikt - ko tie nozīmē. Kā tas notika klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!