22. februāra Muzikālaja bankā viesojās mūziķis Aivo Oskis, kurš laidis klajā singlu “Miega bads” no sava topošā debijas albuma “Suvenīrs”.

“Miega bads” tapis sadarbībā ar diviem izciliem pašmāju dziesmu autoriem un producentiem – Arni Račinski un Kasparu Ansonu.

“Dziesmas stāsts ir par to, ka mūsdienu straujajā dzīves ritmā nereti ir tik grūti apstāties, ka nejūtam to, ka esam zaudējuši spēku, enerģiju un saprotam, ka vairs nejūtamies kā tie cilvēki, kuri esam patiesībā. Šajā brīdī īsti pat nav saprotams – esi nomodā vai tomēr sapnī? Šajā brīdī katram ir jāmeklē sava realitātes deva un jāsaprot – atvērt acis vai palikt sapnī,” stāsta Oskis.

Singlam tapis arī videoklips, ko radījusi video producentu kompānija “371 Production” un producents Bruno Rejs Corns.

 

Šis gads kopumā Aivo Oskim solās būt ļoti īpašs, jo šī gada 20. jūlijā klajā nāks viņa debijas albums “SUVENĪRS”, bet 17. septembrī koncertzālē “Palladium Rīga” notiks viņa koncertšovs “SUVENĪRS”, kas tiks organizēts ar dzīvā sastāva uzstāšanos, un būs neaizmirstams notikums.

Raidījuma laikā Aivo Oskis vērtēja grupas "The Sound Poets" dziesmu "Pie vienas uguns". Kāds bija viņa viedoklis? Klausieties audio pielikumā!