Dina bija pirmā Latvijā, kas savā dziedātājas karjerā lietoja tikai vārdu – bez uzvārda Pakule, kas labu laiku kā nomainīts pret Laiviņu. Sākusi dziedāt bērnībā, kas aizritēja Ogresgalā, viņa to turpināja darīt Bulduru dārzkopības tehnikumā – vispirms ansamblī „Asni”, tad pašas izveidotajā Latvijas pirmajā meiteņu rokgrupā „Šķembas”, kas ar dziesmu „Eko” startēja pat „Mikrofona” aptaujā. Sekoja solokarjera, duets „Divi” kopā ar Gati Stūrnieku, un sajūsminātās atsauksmes internetā pie Dinas videoklipiem liecina par to, ka 20. gs. 90. gados viņa bija īsta zvaigzne un fani palikuši uzticīgi.

"Mana pirmā atgriešanās notika 2017. gadā, kad mani nejauši uz ielas ieraudzīja Aldis Zaļūksnis jeb DJ Midis. Viņš brauca ar mašīnu, es pat nesapratu, kas tas par bārdainu vīrieti man sparīgi māj pa logu. Daudzus gadus esmu prom no populārās mūzikas skatuves, jo daudzus gadus nodarbojos ar savām specifiskajām lietām– esmu astroloģe un numeroloģe, man ir bakalaura grāds Hamburgas astroloģijas skolā. Un tā pavisam prom no dziedāšanas nebiju visus šos gadus, jo man ir arī vibrāciju dziedinošā dziedāšana, ko mācījos pie Somijas pasniedzējas, tā ir iespēja cilvēkam atvērt viņa dabisko balsi."

Mūzikas skolā Dina mācījusies akordeona spēli, apguvusi arī ģitāru, bet visnozīmīgākais viņas instruments, protams, ir balss, un dziedātājas karjerā liela nozīme bijusi dejotprasmei.

„Pirmā dziesma man tapa 3. klasē, kad skolā bija karnevāls par godu ražas svētkiem. Gatavojām maskas ar kartupeļiem un burkāniem, un arī mana dziesma bija par kartupeļiem. Kad iemācījos spēlēt ģitāru, tad dziesmu radās arvien vairāk.”

Ar savu ģitāru un balsi Dina pelnījusi naudu arī ar dziedāšanu uz ielām Vecrīgā. Viņa ir mācījusies klasisko vokālu, taču nācās izvēlēties – operas skatuvi ar deju mūziku nebija iespējams savienot. Liktenīgo lēmumu ietekmēja Juris Kaukulis no grupas „Dzelzs Vilks”, sakot, ka, aizejot klasiskajā dziedāšanā, Dina neatgūs savas balss individuālo specifiku. Tas sakrita ar brīdi, kad priekšlikumu sadarbībai izteica komponists Zigmars Liepiņš, pēc viņa - mūziķi Elmārs Cielavs, Helvijs Stengrevics, kā arī Harijs Zariņš. Nākamais šajā sarakstā bija Gatis Stūrnieks, kas nezināma sūtītāja apsveikuma kartītē ieraudzījis Dinas telefonu, un tapa romantikas apdvestais duets „Divi”. Tā albums „Spēle” (1995) izdots vairāk nekā 30 000 eksemplāru tirāžā.

„Tas, kas ar mums notiek, ir sekas rīcībai, un šī dzīve ir sekas mūsu iepriekšējām dzīvēm. Iedarbojas arī planētas, esmu pētījusi arī to situāciju, kad darbojos popmūzikā, bet ne visu, ko zinu, es varu teikt, jo dzīve ir mācību lauks. Un man viss šobrīd atgriežas, visi mani lielie, nopietnie projekti, sākot ar pagājušo gadu, kad man ar grupu „Šķembas” piedāvāja nospēlēt koncertu par godu 8. martam. Pagājušā gada decembrī sazinājos ar Gati, un radās ideja, ka varētu ierakstīt kādas dueta "Divi"labākās vecās dziesmas, plānojam arī kaut ko jaunu. Ja kādam ir idejas, kuru dziesmu noteikti var atjaunot, tad rakstiet man!”

Pirms pāris nedēļām Dina nosvinēja apaļu jubileju. Kas zina, varbūt kādudien piedzīvosim viņa solokoncertu, turklāt viņas balss skan arī grupā „Dindari”, oriģinālmūziku savijot ar folkloru.

„Skatuve man vienmēr bijusi ļoti tuva. Tajā brīdī es transformējos, visa esmu tur, un viss personiskais aiziet otrajā plānā.”