Raidījumu klausieties audio pielikumā. Šoreiz piedāvājam atbildes uz šādiem jautājumiem.

1.jautājums. Koka stāvbūve. Fasāde: koka dēlītis, ventilējamā fasāde, no ārpuses un iekšpuses 25mm mīkstā kokšķiedra, 27cm pildīti ar celulozes vati. No iekšpuses domāju likt māla apmetumu. Šis ir vannas istabas ārsienas "pīrāgs", bez plēvēm. Ar ko es riskēju, ja nelieku metāla karkasā mitruma ventilatoru? Vai vispār to vajag, ja būs mīkstā kokšķiedra ar māla apdari?

2.jautājums. Kārtējo reizi esmu saskāries ar pretējiem viedokļiem grīdas slāņu veidošanā. Vēlos saprast kurā brīdī jāliek 200 mikronu plēve. Vai tā vispār jāliek un kādu darbību pilda? Projekts: blietēta smilts, 15cm blietētas šķembas, 200 mikronu plēve, 10cm xps, iestrādātas komunikācijas, 5cm xps, silto grīdu caurules, 5-12cm betona grīda, vinila segums.

3.jautājums. Kā atšķiras java no betona? Vai javu var klasificēt kā betonu? Vai pētot javas īpašības var izmantot betona teoriju?

4.jautājums. Esmu astmas slimniece. Man ir alerģija uz betonu un cementu. Ar kādiem eko materiāliem ķieģeļu mājā izšūt guļamistabas sienas un griestus?

5.jautājumi. Ceļu vienstāva gāzbetona (375+) māju. Esmu nonācis līdz griestu siltināšanai, gribu iepūst 35cm ekovati. Kā veidot šo siltinājumu? Melnos griestus? Vai vajadzīga plēve?