Raidījumu klausieties audio pielikumā. Piedāvājam atbildes uz šādiem klausītāju jautājumiem.

1.jautājums. Līdz kādai  gaisa temperatūrai var veikt fasādes dekoratīvā apmetuma darbus? Vai šī brīža laika apstākļos nepieciešams izmantot speciālas piedevas? Vai tās nevar radīt  problēmas ieklāšanā vai ekspluatācijā? Piemēram, samazināt apmetuma tehniskos rādītājus vai  radīt pigmentāciju.

2.jautājums. Jauna māja, apkures sistēma - siltās grīdas. Pirmais stāvs, grīdai sākotnēji veikta  termo un hidro izolācija, ieliktas apsildīšanas caurules un uzklāts izlīdzināts betons. Vai vannas istabā uz grīdas, kas apstrādāta ar hidroizolācijas materiālu (zilganzaļā krāsā) var līmēt flīzes, ja ne reizi nav bijusi ieslēgta apkure un sildīta māja? Vai pēc kāda laika, kad sāks sildīt grīdas, flīzes neplaisās? Vai vispirms  jāsilda grīda un tad jāliek flīzes?

3.jautājums. 70gados celta 3 stāvu daudzdzīvokļu māja. Ko var un vajag darīt pagrabstāvā, ja koka grīda ir pilnībā satrunējusi? Uz zemes pēc lieliem lietiem veidojas dubļi. Izbērt šķembas vai betonēt, ja betonēt tad kā secīgi rīkoties?

4.jautājums. Kā atsvaidzināt kāpņu telpu? Kādus materiālus izmantot? Uz griestiem un daļēji arī uz sienām ir krīts. Vai tas jānoņem? Parējās sienas noklātas ar vecu eļļas krāsu, kura daļēji lobās, vietām ir plaisas. Kā rīkoties, lai atjaunotu sienas un griestus?

5.jautājums. 1953.gadā celta divstāvu koka stāvbūve, aplikta ar ķieģeļiem. Apdzīvots mājas pirmais stāvs. Otrais stāvs tiek pilnībā demontēts un pārveidots. Nepieciešams nosiltināt otrā stāva grīdu un palielināt skaņas izolāciju. Otrā stāva grīda sastāv no 100x150mm brusām, 100mm izdedžu un mālu kārtas. Pa virsu pienagloti 40x120mm dēļi. Grīdas platība 70kvadrātmetri. Brusas nestiķētas, apmēram 7m garas, pirmajā stāvā pa vidu balstās uz starpsienas. Vai ir lietderīgi izņemt esošo izdedžu slāni, pildīt ar mūsdienīgu siltuma un skaņas izolācijas materiālu? Dzirdēts, ka tā  tiek atslogoti griesti un pirmā stāva rīģipša griesti var saplaisāt. Vai tā ir taisnība? Ko likt izdedžu vietā? Kādu materiālu izmantot skaņas izolācijai? Caur griestiem ļoti labi dzird katru mazāko uzsitienu.