Raidījumu klausies audio pielikumā. Šoreiz klausītāji iesūtījuši šādus jautājumus.

1.jautājums. Mājai savu laiku nokalpojis  bitumena dakstiņu jumta segums. Izskatās, ka tas būs jāmaina. Kāda materiāla jumta segumu Jūs ieteiktu? Vai esošais  segums būtu jānoņem, lai uzliktu jaunu ? Kāds "pīrāgs"  jāveido?

2.jautājums. Mājai plānots remonts, izņemtas vecās grīdas. Zem mājas  mitrs pagrabs. Ziemā vecās grīdas bija aukstas. Nav plānotas siltās grīdas. Grīdas augstums 22cm. Kā jāveido grīdas „pīrāgs” istabām un  vannasistabai? Nojauktas vecās krāsnis. Ar ko un kā aizpildīt sienas caurumus? Mūrēt vai  pietiktu ar rīģipša karkasa izveidi?

3.jautājums. Noņemtas griestu tapetes, rīģipsi pārklājošais kartons ir bojāts. Kā rīkoties pirms špaktelēšanas, lai riģipsī nebūtu "burbuļi"? Ir kāds pārklājums vai siets, kuru likt zem špakteļa kārtas?

4.jautājums. Kā izvēlēties  mājas fasādes apdares risinājumu un materiālu? Skaidbetona  vienstāvu māja ar izbūvētu bēniņu stāvu, būvēta 60.gados. Līdz pat šim  māja ir  ekspluatēta bez ārējās fasādes apdares.  Pirmajam stāvam skaidbetona sienu biezums 35 cm.  Mājas apkure - krāsns un plīts. Bēniņu stāvā  koka karkasa sienas ar minerālvates pildījumu, izbūvētas dzīvošanai pēdējo  2 gadu laikā.  Kādu mājas fasādes siltināšanas risinājumu un materiālu  izvēlēties?   Uzrunāto meistaru viedokļi un piedāvājumi ir ļoti atšķirīgi.

5.jautājums.  Iegādājamies divstāvu stāvbūvi apmūrētu ar ķieģeļiem. Kā pareizi māju siltināt? Vēlos siltās grīdas. Kāds ir labākais „pīrāgs”  pirmā stāva grīdai?

6.jautājums. Jaunbūve. Kā  pareizāk siltināt starp spārēm 2.stāva jumta istabas? Spāru izmērs- 200mm. Jumta "pīrāgs"- bezazbesta šīferis. Latojums 5 x 5. Difūzijas plēve.

7.jautājums. Ko Jūs  ieteiktu darīt, ja mājā ir liels mitrums? Visas mantas ir mitras!