Raidījumu klausieties audio pielikumā. Šoreiz piedāvājam atbildes uz šādiem jautājumiem.

1.jautājums. Biškopis vēlas ēkā ierīkot nodalījumu medus sildīšanai. Izveidot 6 kvadrātmetrus lielu telpu, kuru no 3 pusēm ieskauj 50cm bieza ķieģeļu ārsiena, bet no vienas puses 20mm putuplasta siena, kas nodala sildāmo telpu. Darba temperatūra  paredzēta +40 grādi pēc celsija skalas. Kā vislabāk nodrošināt siltumizolāciju?

2.jautājums. No 300x200x600 gāzbetona blokiem mūrēta 1,5 stāvu ēka. Domājam lietot līmjavā ievietotu 3mm tērauda armatūru, neveidojot gropes bloku virskārtā. Vai labāk izmantot stiklšķiedras armatūru?

3.jautājums. Pagājušā gadsimta 30-to gadu sākumā celtas guļbūves grīdas "pīrāgs": māls, 10mm kaļķis, 30 mm sausi smalki izdedži, 100 mm lāgas un 34 mm grīdas dēļi. Vai var  kaļķi un izdedžus  sajaukt ar šķembām, kas veidos ap 70 mm filtrējošo kārtu?

4.jautājums. Kādus pamatus labāk veidot 4X4m koka pirtiņai?

5.jautājums. Mājai ir bitumena šindeļu jumts. Šindeļi  uzklāti uz 12 mm ūdens izturīga finiera pamatnes. Jumts ir nokalpojis 25 gadus, gribam to nomainīt uz skārda jumtu. Kā to labāk izdarīt? Vai iespējams skārda loksnes montēt uz esošā jumta?