Raidījumu klausieties audio pielikumā. Šoreiz būveksperta ieteikumi par ēkas  logu konstrukcijām, montāžu un apdares materiālu izvēli.

1.jautājums. Kā veikt koka logu montāžu ķieģeļu mūra ēkā? Ar ko un kā būtu jāaizpilda logu vietas? Vai koka logu sēdināt uz ķieģeļa vai kā savādāk? Vai no ārpuses un iekšpuses pa logu perimetru ir nepieciešams ieklāt logu lentas? Kur labāk stiprināt lentas fasādes pusē un iekšpusē?

2.jautājums. Vēlos atjaunot  guļbaļķu   māju.

2.1.Iekštelpās apmetums uz koka skaliņu sieta. Plānoju pilnībā veco apmetumu noņemt. Bet, ziemeļu pusē karkass ir sapuvis, vietām ir lielas spraugas. Vai ēku atjaunot ar jauniem guļbaļķiem? Vai ir iespējams izmantot palielinātus keramikas ķieģeļu blokus, lai pārmūrētu bojātās vietas?

2.2.Koka dēļu grīdas ziemeļu pusē sapuvušas, zem tām ir tikai zeme. Plānoju norakt lielu kārtu un veidot jaunu siltās grīdas „pīrāgu”. Kā to veidot? Vai ir kāds dabai draudzīgāks materiāls par putupolistiriolu? Kāds būtu vēlamais grīdas ”pīrāgs”?

3.jautājums. Par griestu konstruktīvo risinājumu. Vai gaiteņu zonā ir pareizi sastādīts griestu izbūves mezgls? Pārsegums ir starp pirmo un otro stāvu. Māc šaubas par tvaika izolācijas lietošanas nepieciešamību.

4.jautājums. 1950. gadā būvēta koka māja, apmūrēta ar baltajiem ķieģeļiem. Vēlamies māju siltināt. Ar kādu materiālu  siltināt, lai māja elpotu? Vai ķieğeļi ir jānoņem? Vai siltinājumu var likt virs ķieğeļiem?