Foto redzamie trīs vīri ir Latvijas alternatīvās mūzikas scēnas veterāni Māris Šverns un Uldis Gedra kompānijā ar "NeFormāta" vadītāju Robertu, bet BALOŽU PILNI PAGALMI ir šogad trīsdesmito jubileju svinošā grupa, kuras kontā ir neskaitāmi koncerti un trīspadsmit mūzikas albumi.

Vēl jāpiebilst, ka grupā pēdējos padsmit gados papildus abiem raidījuma viesiem basu, ģitāru un taustiņus spēlē arī klātneesošais Klāvs Lauls:

Klāvs visu laiku tiek dēvēts par "jauno dalībnieku", bet reāli viņš grupā ir trešais ilglaicīgākais dalībnieks. Viņš ir arī mūsu grupas vienīgais profesionālais mūziķis un mums no Klāva ir daudz ko mācīties...

Klāvs pie mums atnāca 2011.gada sākumā kā slaīdzinoši jauns cilvēks ar visu no tā izrietošo - viņš ienāca ar savām idejām kā tāds papildus dopings, ar viņu momentāni bija skaidrs - savs cilvēks!

Sarunu ar Māri un Uldi par BALOŽU PILNI PAGALMI dibināšanu un galveno deviņdesmito gadu pagrīdes mūzikas kalvi - mūzikas ierakstu studiju "Tornis", spēju sastrādāties un spēju tik ilgi muzicēt, dziesmu popularitātes noslēpumiem un tuvinieku atbalstu, kā arī grupas 11.maija jubilejas koncerta viesiem un repertuāru klausieties ierakstā, ieskatam dažas raidījuma viesu atziņas:

kopā būšanā svarīgi ir arī netraucēt vienam otru...

Pa šiem gadiem esam iemācījušies kā sadzīvot, kā koncentrēties uz rezultātu un lielākām lietām, tās sīkās noliekto malā - tad to mērķi var sasniegt!

Tās dziesmas, kas mums skaitās populārākās, mēs nekad neesam virzījuši klausītājiem - lūk, mums tagad ir hīts! To, ka tā dziesma ir svarīga klausītājiem, mēs uzzinām no klausītājiem...

Mums grupā ir kopīgs "naudas maks", kas gan nav materiāla vērtība. Muzicējot mēs viņu vairojam, nedodam iespēju izzust, nedodam sev iespēju bankrotēt - šai ziņā mes esam sava veida baņķieri...

Un šeit nav vajadzīgs entuziasms, bet gan griba - griba, vēlēšanās un prasme to darīt!

"NeFormātā" izskan BALOŽU PILNI PAGALMI ieraksti - grupas pirmā dziesma "Iela", mūziķuprāt populārākā "Mans zirgs", Ulda Gedras mīļākā dziesma "Esi ar mani", ka arī Māra Šverna šībrīža favorīte - dziesma "Viņš".