Klausītāji teic, ka esam kļuvuši daudzpusīgāki...

Kas vēl ir mainījies - mūsu iekšējais "es" ir pamainījies, līdz ar to arī mūsu skaņdarbi ir pamainījušies, esam arī kļuvuši atvērtāki un tāpēc šai albumā ir arī sadarbības ar citiem mūziķiem,

tā par savu ceturto albumu "Vida Colorida" saka šī "NeFormāta" viesi - postroka duets TEMPUS jeb Nauris Zeltiņš un Lauris Polis, kas uz saunu Latvijas Radio ir atbraukuši no Saldus, piebilstot, ka albuma tematika ir dzīve:

- cik dzīve var būt krāsaina, cik dzīve nav monotona - augšā un lejā, kā amerikāņu kalniņi...

 

Sarunu ar TEMPUS par Saldus mūzikas scēnu pagātnē un mūsu dienās, pašmāju postroka attīstību, koncertiem Latvijā un kaimiņvalstīs, ka arī skaistākajām Kurzemes vietām klausieties ierakstā, ieskatam dažas raidījuma viesu atziņas:

Vai postroka grupu Latvijā ir par daudz? Mūzikas un mākslas jomā nekā nevar būt par daudz, tas ir forši, ka ir daudz, jo tas nozīmē, ka viss notiek!

Mēs esam grupa, kam patīk sēdēt mēģinājumu telpā un taisīt dziesmas...

Mums jau ir iestrādītes arī nākamajam albumam, arī man patīk radīt jaunas dziesmas un mazāk koncertēt, tomēr es saprotu, ka mums ir vairāk jākoncertē...

"NEFormātā" izskan TEMPUS albuma "Vida Colorida" skaņdarbi - "White Lie", kopā ar saksofonistu Uldi Veiguru ierakstītā "Grey Matter", "Black Book" un "Blue Moon", bet visu albumu klausieties internetā: