Varbūt atceraties, ka DZELTENIE PASTNIEKI astoņdesmitajos gados dziedāja par šķūnī noglabātu pavisam slepenu čemodānu, kam "ir dubults dibens - un zem dubultā vēl viens"?

Tieši šādu, Latvijas mūzikas čemodāna visrūpīgāk slēpto - pašmāju postindustriālās mūzikas žanru šai raidījumā pārstāv mūzikas izdevniecības KRAAMU BODE vadītājs Stropu Jurka, kurš uz sarunu ir atnesis pārdesmit eksemplāru tirāžā pašizdotu kaseti "Trīs obeliski".

"Trīs obeliski" ir Latvijas postindustriālās mūzikas izlase, kas tapusi kā veltījums trim pāragri aizsaulē aizgājušiem mūziķiem - Kristapam Vilsonam, Koilam jeb Aivaram Kudrjavcevam, kā arī Zyrnym jeb Kristapam Pūcem.

Skaņdarbus un sarunu par Latvijas postindustriālās mūzikas vietu, pagātni un tagadni klausieties ierakstā, ieskatam dažas raidījuma viesa atziņas:

šī ir pagrīdes mūzika un tās mūziķi vairāk ir orientēti uz spēlēšanu paši sev un pagrīdei; tā bija kā liela draugu kopa, kas kopā arī rīkoja dažādus nekomerciālus pasākumus...

mana izdevniecība KRAAMU BODE ir antileibls, proti, es rīkojos pilnīgi pretēji tam, kā rīkotos komerciāla mūzikas izdevniecība - es neko nepārdodu, neko neorganizēju un neko nereklamēju, tikai palaižu īsu ziņu feisbukā par kārtējā ieraksta izdošanu...

"NeFormātā" izskan piemiņas izlases "Trīs obeliski" fragmenti - PIESĀRŅOJUMA IZJŪTA "Klusums", BARIKĀDE "Bastejkalna lode", VSKB "Dzejnieku turiet badā" un AUSCHWITZ "Laimīgās beigas", bet visus skaņdarbus klausieties bendkempā: