Šai raidījumā viesojas Ivars Kalvis no sešu cilvēku (Ģirts Strumpmanis, Madara Fogelmane, Lauris Ābele, Raitis Ābele, Ivars Kalvis un Jānis Burmeisters) lielās apvienības SONNTAGS LEGION, kuras otrā albuma nosaukums, neformātaprāt, gana daudz pasaka par tajā rodamo skaņdarbu noskaņu un ieteicamo klausīšanās laiku - "Gute Nacht in the middle of the Sea" jeb "Labu nakti jūras vidū".

Sarunu ar skaņdarbiem lūgums klausīties ierakstā, ieskatam dažas Ivara atziņas:

SONNTAGS LEGION savulaik izsākās kā "svētdienas leģionāru" kopā sanākšana pēc grūtas nedēļas nogales, lai uzspēlētu saldsērīgas melodijas, atpūtinātu prātu un pārslēgtu domas. Tomēr pamazām tas pārauga ilgstoši spēlējošā ansamblī - un te nu mēs esam ar savu otro studijas albumu...

Vācu valodas izmantošana aizsākās kā joks, kad latviešu grupa savus klausītājus uzrunā vācu valodā, ko labi pārzin mūsu vokālists Ģirts Strumpmanis. Daži koncertus apmeklējušie ārzemnieki pat esot nosprieduši, ka SONNTAGS LEGION ir ārvalstu grupa...

Latviski mēs esam ierakstījuši dziesmu "Mans lepnums" Māra Šverna dziesmu izlasei "Brāļi un māsas" un, ja būs dziesma, kurā prasīsies izmantot latviešu valodu, tad tāda arī taps.

Manuprāt, nākotnē latviešu valodas izmantošana mūzikā tikai ies plašumā, jo pašmāju klausītājs sāk novērtēt kvalitatīvu mūziku dzimtajā valodā un profesionāli ierakstītai, iespēlētai, producētai un interesantai mūzikai ir liela nākotne!

Šis albums, atšķirībā no pirmā, ir konceptuālāks un pēc tā pabeigšanas mēs nospriedām, ka tam ir tāds skanējums, kādu mēs savulaik vēlējāmies SONNTAGS LEGION pirmajam albumam. Līdz ar to ir sajūta, ka ceļš deviņu gadu garumā mūs ir atvedis īstajā vietā...

Mūsu mūzika ir nevis teikums, bet stāsts - mēs stāstām, līdz esam izstāstījuši, tāpēc ar īsāku un vienkāršāku skaņdarbu cienītājiem mums nebūs pa ceļam!

"NeFormātā" izskan SONNTAGS LEGION otrā albuma skaņdarbi "Kinderheitserrinerungen", "Morgen, Ubermorgens, Niemals", "Die Schwarzer Schlange", kā arī albuma titulskaņdarbs "Gute Nacht mitten im Meer".