Latvijas Radio 2 jau gadu desmitiem ir Ziemassvētkiem draudzīgākais radio Latvijā, pirmās svētku dziesmas sākot spēlēt jau mēnesi pirms pašiem Ziemassvētkiem.

Tomēr vienmēr atrodas pa kādai skaistai citādai dziesmai, kurai ir grūti atrast savu vietu ikdienas programmā - un tās jau vairākus gadus izskan gada pēdējā "NeFormātā".

Šīgada pēdējo raidījumu iesāk dziesminieks Haralds Sīmanis ar "Ziemaasvētku atklātni", turpina Kaspars Dimiters ar dziesmu "Tu nenojaut, kas ir aiz loga", bet dziesminieku sadaļu noslēdz Arņa Miltiņa izdziedātā "Sniegs".

"NeFormāta" turpinājumā trīs postfolka žanra ieraksti - Kārļa Rudras Jirgena skaņdarbs "Sidrabiņa lietiņš lija", kā arī IĻĢU dziesma "Vilks" un grupas LAIKSNE "Ai, bagāti Ziemassvētki", savukārt raidījuma izskaņā laiks divām muzikālām pasakām - tā Latvijas pankroka klasiķi ZIG ZAG izdzied dziesmu "Rūķīši" no pirms pāris gadiem izdotā albuma "Skalbe. Dzirnavās", bet elektroniskās mūzikas izpildītāji PRAGA II savā skaņdarbā "Ziemelis" iekļāvuši Latvijas Radio Vakara pasaciņu leģendārās balss Harija Misiņa ierunāto pasaku par zaķi un salu.

Uz sadzirdēšanos 2022 gadā un lai tas mums veiksmīgs un bagāts - arī ar citādu mūziku!