Iespējams, ka daži "NeFormāta" klausītāji atceras tikšanos ar Salacgrīvas elektroniskās mūzikas duetu ĀRES, kas pagājušā gada maijā klajā laida albumu "Nākums".

Toreiz dueta dalībnieks Jānis Zvīnis uzsvēra, ka ĀRES ir atradušas savu skanējumu un tas nebūtu iespējams bez otra dueta dalībnieka - šī "NeFormāta" viesa Andreja Irbēna, kurš ar skatuves vārdu Miseralist nule kā ir izdevis četru instrumentālo skaņdarbu mazalbumu "Option Over Option".

Instrumentālajā mūzikā nav ierasto solistu un to vietā māksliniekam jāatrod "savi" tembri un unikālie sempli un arī šai jomā Miseralist prot pārsteigt - gan ar skaņdarbā "Infinite Float" iesemplēto lībiešu meiteņu skaitāmpantiņu, gan īpatnējo bungu tembru, kas dzirdams ierakstā "Princess Fiona":

es pat virs neatceros, kā viņu uzsintezēju, bet tā ir viena no retajām tēmām manā mūzikā, kas ir palikusi cauri visiem eksperimentiem un skan tieši tāpat kā pirmajā dienā.

Un šī skaņa pievelk cilvēkus, jo man daudzi ir teikuši - o, šī skaņa ir baigi foršā!

Sarunu ar Andreja pārdomām par instrumentiem un mūziķa rokrakstu, tīkamākajiem pašmāju albumiem, nākotnes plāniem un skaistākajām Salacgrīvas vietām klausieties ierakstā, ieskatam dažas mūziķa atziņas:

man patīk tās kultūrvietas, kur spēlē dzīvo elektronisko mūziku - manuprāt, tas ir kas vairāk, nekā dīdžejošana;

es instrumentālā mūziku klausos jau no bērnības, man tā šķiet tāda kā nesteidzīgāka, jo Tu pats vari interpetēt tās noskaņu!

"NeFormātā" izskan Miseralist albuma "Option Over Option" skaņdarbi "Summer Freestyler", "Explore 3500", "Princess Fiona" un "Infinite Float"; te jāpiebilst, ka sarunā minētās albuma fiziskās kopijas kasetē ir izpārdotas, bet ierakstu joprojām varat noklausīties un lejuplādēt arī bendkempā