2019.gada rudenī šī "NeFormāta" viesis Jānis Irbe ar grupu (Jānis Dubavs - soloģitāra un piebalsis, kā arī Valdemārs Patriss - taustiņi) izdeva 14 dziesmu albumu "Kas aizņēmis mūsu prātus".

Viens no labākajiem debijas albumiem - tādu vērtējumu Jāņa un draugu veikumam devis portāla Tvnet apskatnieks Jānis Žilde, savukārt pats Jānis uz paveikto raugās no cita skatu punkta:

šāda atzinība ir nozīmīga, jo dod zināmu impulsu; tomēr es nekreņķētos, ja mans albums neiegūtu Tvnet "Gada albuma" nomināciju.

Dziesmas un  sarunu ar Jāni par vectēva dāvināto akordeonu, iepazīšanos ar leģendārās grupas AURORA dalībnieku Jāni Dubavu, Latvijas nekomerciālo mūziku un mūziķa nākotnes plāniem klausieties ierakstā, ieskatam daži raidījuma viesa citāti:

man patīk sacerēt tekstus latviešu valodā un es nejūtu aicinājumu tos rakstīt angliski!

es pats neklausos topos esošo mūziku un meklēju citādu mūziku, nekā to, kas skan radio rotācijās - visticamāk, mani var pieskaitīt melomāniem, jo es arī krāju dažādus mūzikas ierakstus.

"NeFormātā" izskan Jāņa Irbes albuma "Kas aizņēmis mūsu prātus" dziesmas "Mākoņi", duets ar Gerdu Gūtmani "Tava palodze", "Cilvēki uz terases", kā arī kopdarbs ar ZIG ZAG solistu Juri Lasinski "Daudz pamestas domas".