"I Love You" vārds ir labi zināms Latvijas neatkarīgās mūzikas cienītājiem, jo tā dēvēja nu jau slēgtu kultūrvietu - bāru Vecrīgā, gan arī šogad desmito jubileju svinošu mūzikas izdevniecību.

Esmu veidojis raidījumus aar vairāku šīs izdevniecības pārstāvētu mūziķu dalību, te var minēt dziesminieci Alisi Josti, grupas LAIKA SUNS, PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, THE SOUND POETS un ŽIDRŪNS, tāpēc šai reizē uz sarunu aicināju cilvēkus, kas ir līdzējuši šo mūziķu ierakstiem nonākt pie klausītāja - "I Love You Records" dibinātājus Bruno Rozi un Uldi Pabērzi.

Sarunu lūgums klausīties ierakstā, ieskatam daži citāti:

Visi mūsu mākslinieki ir iepazīti caur bāru "I Love You", dažiem mūziķiem tajā bija pirmās uzstāšanās, tomēr galvenais  - mums nebija cita biroja, tātad, tēlaini runājot - viss, ko esam darījuši kā izdevēji, ir aizsācies bārā!

 

Gan krogs "Aptieka", gan bārs "I Love You" bija vietas, kur apgrozījās vietējie apmeklētāji, kam patīk tāda mūzika; mēs tikai devām vietu, bet šo īpašo atmosfēru radīja apmeklētāji paši...

 

"I Love You Records" izdotā mūzika Latvijā ir nišas formāts, jo vietējais patēriņš no mūsu kopējā apjoma ir kādi 10 procenti, pārējais aiziet uz Ameriku, Meksiku, Angliju, Vāciju, Krieviju un Igauniju...

 

Mēs nekad nevienu mākslinieku neesam izdevuši iespējamu komerciālu panākumu dēļ, mums galvenais vienmēr ir bijis muzikālais saturs!

 

Mūsu jubilejas koncertu galvenā ideja ir parādīt "I Love You Records" aktuālos māksliniekus, pieliekot klāt kādu klausītājam vēl nezināmu grupu, kas, mūsuprāt, ir iepazīšanas vērta - tā, 14.septembrī ŽIDRŪNS koncertēs ar lietuviešu grupu SHISHI, 19.septembrī uzstāsies Alise Joste ar apvienību NESEN, 28.septembra koncertā redzēsim Latvijā labi zināmo Baltkrievijas apvienību SUPER BESSE un HUMAN TETRIS no Krievijas, bet 18.oktobrī klausītājus priecēs LAIKA SUNS un lietuvieši KABLOONAK.

"NeFormātā" izskan PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMU "Tu un es" akustiskā versija, LAIKA SUNS "Deju grīdas", THE SOUND POETS "Kalniem pāri" un grupas ŽIDRŪNS "Grass".