"NeFormāta" mūziķu ieraksti Latvijas Radio 2 ikdienas ēterā nav dzirdami bieži, bet grupa "FunCOOLio" ir tīkams izņēmums, jo radio Nakts programmā izskan gan grupas pirmajā albumā "Vol.1" rodamais "Blue Wave", gan INSTRUMENTU dziesmas "Apēst Tevi" instrumentālā versija, kas ieguvusi Latvijā retāk dzirdētā fanka noskaņas.

Kājas kustinošais fanks nekur nav zudis arī "FunCOOLio" jaunākajā albumā "Vol.2", bet galvenais - grupa turpina uzrunāt klausītāju tam saprotamā mūzikas valodā, kurā solistu lomās iejūtas gan viesmūziķi - saksofonisti Freds Ormēns un Deniss Paškevičs, gan pašu grupas dalībnieku virtuozi spēlētie instrumenti. Skanējuma tēmu noslēdzot - jau ierasts "FunCOOLio" muzikālajā audumā atrast leģendāro "Hammond" ērģeļu skanējumu vibrējošo skaņu, tomēr šī albuma instrumentu "rozīnīte" ir grupas ērģelnieka Vladimira Tuzova restaurētās elektroērģeles "Pērle" - ražotas "Rīgas Mūzikas instrumentu fabrikā" astoņdesmito gadu sākumā, tās tikušas pie sava skaņdarba "Pearl of Riga".

Katram skaņdarbam mēs meklējam savu skaņu, lai katra kompozīcija skan savdabīgi un interesanti, piemēram, vienā skan "Hammond" ērģeles, otrā - Rhodes piano, bet trešā - vēl kāds cits taustiņinstruments, un tas pats attiecas arī uz solistiem - mums katrs skaņdarbs ir kā mini filma, kur katrs spēlē savu lomu,

par "FunCOOLio" (Jurijs Osipovičs- bungas, Georgijs Panfilovs - ģitāras, Vladimirs Tuzovs - ērģeles, Mihails Kaspers - taustiņi) skaņdarbiem saka grupas basists un kopā turētājs Deniss Gradaļevs, sarunu ar kuru par grupas nosaukuma noslēpumiem, pašmāju krievu mūziķu iespējām izskanēt un vēlējumu Latvijai tās 103.dzimšanas dienā klausieties ierakstā, ieskatam vēl pāris raidījuma viesa atziņas:

šādi skaņdarbi klausītājam ir iespēja "think out of the box" (domāt arpus ierastā) - iespēja uzzināt ko jaunu gan par grupu, gan par tādiem žanriem kā fanks, fusion vai soulmūzika...

Latvijas medijos krievu valodā ir ļoti daudz informācijas par Krievijas mūziku - bet gandrīz nekā par mūziku Latvijā, vienalga, vai tās ir latviešu vai krievu grupas...

Medijiem būtu jāpievērš vairāk uzmanības vietējiem mūziķiem, lai viņiem būtu kur publicēt jaunās kompozīcijas, lai veidotos sadarbības starp latviešu un krievu kolektīviem - tas virzīs attīstību!

"NeFormātā" izskan grupas "FunCOOLio" albuma "Vol.2" skaņdarbi "Funky Generation", "Dangerous Angel", "Pearl of Riga" un "Medley".