Tikai īstens pašmāju roka zinātājs spētu atbildēt uz jautājumu, kas vieno deviņdesmito gadu nogalē startējušo grupu EXIT, divitūkstošo sākumā populāros SUPERHUMAN un nesen debijas albumu izdevušo apvienību EVERSTATE.

Pareizās atbildes būtu vismaz divas, proti - rokmūzika un arī šīvakara "NeFormāta" viesis Uldis Blaževičs, kas sev līdzi atnesis EVERSTATE (ģitāra - pats Uldis, vokāls - Ģirts Zebuliņš, bass - Raimonds Bērziņš un bungas - Māris Ozoliņš) mazalbumu ar sešām dziesmām.

 

Sarunu ar Ulda pārdomām par Latvijas lielajām un mazajām skatuvēm, rokmūziku Latvijā, kā arī mūzikas ierakstu tagadni un nākotnes izaicinājumiem klausieties ierakstā, ieskatam dažas mūziķa atziņas:

ja mūziķa karjeras sākumā katra uzstāšanās bija aizraujoša un daudz neprātojām, kur un kā, tad tagad ir ģimene, bizness un viss pārējais un nākas ļoti plānot un nopietni piedomāt, ko Tu dari, kur Tu spēlē un ko Tu ieraksti...

izņemot astoņdesmitos gadus, roks Latvijā vienmēr ir bijusi nišas mūzika un radiostacijās no rokgrupām "aiziet" vien tās mierīgākās dziesmas - balādes;

muzicēšana mums ir dārgs vaļasprieks, jo ir jāiegulda instrumentos, ierakstos un albumu ražošanā, tomēr mēs to darām, jo mīlam šo mūziku - ir gandarījums, ja top dziesma vai albums, arī mēģinājumos ar čaļiem mēs labi pavadām laiku un, protams, koncerti - tie dod labu lādiņu!

"NeFormātā" izskan EVERSTATE albuma dziesmas "Nāc līdz", "Pazudusī", "Debesīs atspīd viss", kā arī Ulda meitām veltītā balāde "Ik uz soļa":