Jau vairākās sarunās ar "NeFormāta" viesiem esmu dzirdējis atziņu, ka izolācijas laiks nebūt nav traucējis viņu radošumam, gluži pretēji - ir devis jaunus impulsus.

Tā arī Pļaviņās šī gada aprīlī izveidotā apvienība ELPUS (Andris Vērdiņš un Kristīne Rulle) pusotra mēneša laikā ir ierakstījuši desmit dziesmu albumu "Audumi", par kura tapšanu raidījuma attālinātais viesis Andris Vērdiņš saka:

gribējās kādu nodarbi šai izolācijas laikā, lai nav tik garlaicīgi un drūmi un ienāca prātā ierakstīt kādas dziesmiņas...

Kā dziesmas nāca, tā arī rakstījām un beigu beigās ar kolēģi Kristīni nospriedām - hei, tur jau vesels albums sanāk!

Pilnu sarunu ar apvienības ELPUS debijas albuma "Audumi" dziesmām un Andra pārdomām par mazpilsētas radošuma mīnusiem un plusiem, flautas maģiju, ELPUS un mūziķa otras apvienības MELANNA nākotnes plāniem, kā arī Latvijas apceļošanu klausieties ierakstā, ieskatam daži "NeFormāta" viesa citāti:

mani virza vēlme radīt un iemūžināt idejas un par to, kas ar dziesmu notiek pēc tam, es daudz nedomāju...

Man ir sajūta, ka katrai mūzikai ir savs klausītājs un es nesekoju līdz, vai mums tie ir desmiti, simti vai tūkstoši. Man ir gandarījums, ja kaut vai piecus cilvēkus mana mūzika ir uzrunājusi - man ar to pietiek!

Pa Latviju ceļots ir daudz; ir sajūta, ka Latvija kļūst sakoptāka un lietas iet uz labo pusi - vairs nav tik drūma tā sajūta!

"NeFormātā" izskan ELPUS dziesmas "100 vasaras", "Riti, riti", "Savējā" un "Pasaules pagalmā", bet visas albuma dziesmas klausieties bendkempā: