Pēcjāņu svētdienas vakarā diez vai iederētos garākas vai īsākas sarunas, tāpēc šovakar "NeFormātam" atvēlētajā pusstundā klausāmies latviešu dziesminiekus pēcjāņu un vasaras noskaņās.

Viens no dzejas patvērumiem mūsdienās ir dziesminieku kustība un "NeFormātu" iesāk dziesmas ar latviešu dzejnieku dzeju - Linarda Tauna dzejolis izskan Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa dziesmā "Tu un es", Latgales puses dziesminieks Vinsents Kūkojs dziesmai "Šī vasara" ir izvēlējies Aleksandra Čaka dzeju, bet Valda Atāla izpildītajā "Tā nepiedzimt nekur" izskan viņa novadnieka Egila Bāra dzejolis.

Aizejošo svētku noskaņas valda Viļņa Punkas dziesmā "Pēcjāņos" ar Noras Kalnas dzeju, Raimonda Paula un Ziedoņa Purva "Balto sauli" izpilda Ēriks Loks, bet Juris Hiršs ar Hariju Ozolu ir dzirdami astoņdesmito gadu beigās tapušajā dziesmā "Lūgums".

Vēl klausāmies šobrīd ikgadējā Velomūzikas braucienā esošā Kārļa Kazāka  dziedāto "Plūst pilna sirds", pēcjāņu "NeFormātam" izskanot ar dziesminieku kustības leģendas Induļa Vanaga dziesmu.