Šī dueta nosaukums kādas klausītājas interpretācijā bija "dullie čipši", tomēr vairums viņus zina kā duetu ČIPSIS UN DULLAIS un zina arī viņu dziesmas, kuru rindas grezno ātros tempos izpirktos grupas kreklus:

mūsu populārākie krekli ir ar uzrakstiem "tā nav rasa, tās ir asaras", kā arī "nav ne šerberts, ne pomelo".

Mums ir arī krekls ar uzrakstu "viens es guļu gultā pliks" - tos parasti pērk partnerim,

raidījuma ievadā pasmejas šī "NeFormāta" viesi - Mārtiņš Ābols un Ģirts Strumpmanis, kuri uz Radio atnākuši aprunāties par savu jauno, pēc kārtas otro albumu "Bravo" - tas gan pagaidām pieejams tikai failu formātā, bet CD versija tiek solīta uz lielkoncertu "Bravo", kas ieplānots 18.septembrī.

Interesanti, ka abi nekaunas no vārda šlāgeris, savu žanru ar krietnu pašironijas devu dēvējot par jaunā viļņa šlāgeri, kas gan atšķiras no tradicionālā:

no šlāgera mēs esam paņēmuši formu un skanējuma vienkāršību, pieliekot teksta dziļuma līmeņus un pasmiešanos par sevi - tā ir tā mūsu pievienotā vērtība Latvijas šlāgerī!

Pilnu sarunu ar dueta ČIPSIS UN DULLAIS albuma "Bravo" dziesmām un mūziķu stāstiem par road movie cienīgo dueta dzimšanas stāstu, ilgi glabāto noslēpumu par grupas albumu un kreklu mākslinieku, dziesmu varoņa prototipu, dziesmām - dzīvības glābējām, mūziķu alter ego - grupām SONNTAGS LEGION un SOUNDARCADE, kā arī pārdomām par kovid laika plusiem un mīnusiem klausieties ierakstā, ieskatam daži "NeFormāta" viesu citāti:

cilvēkus mūsu koncertos paņem dziesmu teksti un mūzika bez pretenzijām - it kā ir vienkārši, bet nav galīgi vienkārši; mēs arī piekrītam Roberta Gobziņa teiktajam, ka cilvēkiem koncertos nepatīk pārsteigumi - viņš nāk un viņš grib visu saprast...

Vasaras atvaļinājumam es iesaku Latgales ezerus vai Ziemeļkurzemi, tomēr atcerieties, ka jūs neesat vienīgie, kas ceļo, tāpēc pēc sevis atstājiet kārtību. Un vēl - kopīgiem spēkiem izēdam lietuviešus no Latvijas viesu mājām, mums viņus vajag pārspēt rezervāciju skaitā!

Raidījumā izskan dueta ČIPSIS UN DULLAIS albuma "Bravo" dziesmas "Biroja blūzs", "Izvēles", "Neizmet sirdi", kā arī "Pašbūšana".