Zemessardzes orķestris un reperis R.2.R.S. izdod singlu un publicē video dziesmai "Mūsu Zeme", kas veltīts Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai.

Dziesmas "Mūsu Zeme" mūziku radījusi komponiste, Zemessardzes orķestra mūziķe Inga Meijere, bet teksta autori ir Artūrs Strēlnieks un Jānis Vēbersts. Dziesmu ieskaņojuši solisti - dziedātāja, Zemessardzes orķestra mūziķe Luīze Krasta un repa mākslinieks Artūrs Strēlnieks ar skatuves vārdu R.2.R.S., kurš ikdienā ir Militārās policijas karavīrs. Pavadījumu ieskaņojuši Zemessardzes orķestris Nacionālo bruņoto spēku Galvenā diriģenta un Zemessardzes orķestra priekšnieka kapteiņa Anda Kareļa vadībā, kā arī Zemessardzes koris "Stars" vecākā zemessarga Ārija Šķepasta vadībā.

Dziesmas "Mūsu Zeme" video klips tapis sadarbībā ar Latvijas Radio, Rīgas Doma baznīcas draudzi un Aizsardzības ministriju.

Video klipa epizodēs piedalījušies arī Militārās policijas Specializēto militāro policistu rotas karavīri, Nacionālo bruņoto spēku Godasardzes rotas karavīri, Nacionālās aizsardzības akadēmijas deju kopas "Bramaņi" dejotāji Taigas Ludboržas vadībā.