2023. gada 24. novembrī grupa “Z-Scars” koncertzālē “Palladium” svinēs savu zelta superhitu 20 gadu jubileju, iepriecinot klausītājus ar vecajām, labajām “Z-Scars” dziesmām. Lai arī grupai ir 20 gadi, šis būs pirmais pašu organizētais, lielais “Z-Scars” koncerts, kurā, kā stāsta grupas līderis Andris Kivičs, “Z-Scars” ne vien sniegs ļoti emocionālu un dinamisku dzīvo priekšnesumu, bet arī aicinās klausītājus ieņemt labākās vietas nostaļģiju vilcienā, kurš izvizinās grupas mūzikas cienītājus un fanus no 2003. gada līdz pat mūsdienām. Bez mūzikas šo koncertu vēl papildinās vairāki īpašie viesi un interesanti humora stāsti no grupas dzīves, kas ir bijuši visai raibi, jo “Z-Scars” snieguši Latvijā ap 700 koncertiem 20 gadu laikā.

“Z-Scars” līderis Andris Kivičs:

“Cilvēki jau sen man vaicāja, kad beidzot būs veco, labo gabalu koncerts, un es sapratu - kad tad, ja ne tagad! Grupas populārākajiem hitiem “Tu tuvojies sev”, “Ja tu esi viens”, “Tev es nemelotu”, “Jūtot tā” u.c. šogad tiešām aprit 20 gadi, un tas ir jānosvin ar vērienu.”

Grupa “Z-Scars” savā pastāvēšanas vēsturē izdevusi sešus albumus, no kuriem četri ir bijuši nominēti Mūzikas ierakstu gada balvai gan par labāko debiju, gan labākajiem roka albumiem, gan par labākajām roka dziesmām. Deviņas “Z-Scars” dziesmas ir bijušas dažādu Latvijas radiostaciju Nr.1. Jau pašā darbības sākumā, 2004. gadā, grupa “Z-Scars” ar dziesmu “Tu tuvojies sev” uzvarēja “Muzikālajā bankā”, kam sekoja rekordliels koncertu skaits (180 koncerti gadā) Latvijas teritorijā divu gadu garumā.

Dziesma “Tu tuvojies sev” ir dokumentālās filmas “Atrasts Amerikā” tituldziesma, kas izpelnījusies plašu popularitāti visā pasaulē, un kurai vēljoprojām ir nepārspēts apmeklējuma rekords starp dokumentālajām filmām. Grupa koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām, tai skaitā, Afganistānā 2011. gadā.

Grupā “Z-Scars” muzicē Andris Kivičs (balss, akustiskā ģitāra), Oskars Bahmanis (bass), Māris Ozoliņš (bungas), Reinis Briģis (elektriskā ģitāra).