Grupa "Willow Farm" laiž klajā jaunu dziesmu "Vienkārši būt", iezīmējot izmaiņas savā skanējumā. Dziesma tapusi sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu, tā ierakstīta studijās "Lighthouse" un "Anson's Lab", miksēšanā piedalījies arī skaņu inženieris Krišjānis Geidāns. "Vienkārši būt" dziesmas vārdu video veidojis Jānis Vadonis.

"Dziesma sacerēta šopavasar, sadarbībā ar Kasparu noslīpējām detaļas, un rezultāts iezīmē jaunas vēsmas "Willow Farm" skanējumā. Ģitāras nekur nav pazudušas, bet gribējām paeksperimentēt ar modernām mūzikas producēšanas tendencēm," stāsta jaunās kompozīcijas mūzikas un teksta autors Emīls Dreiblats.

"Vienkārši būt" ir stāsts par nogurumu attiecībās, arī par emocionālu iztukšošanos. "Tas, ka cilvēki bieži nav mierā ar esošo, reizēm strādā kā progresa virzītājspēks. Bet reizēm alkas pēc kaut kā jauna un svaiga kļūst pašmērķīgas, un svarīgi ir vienkārši būt. Bez "te un tagad". Vienkārši būt," paskaidro Emīls.

 

Grupas iepriekšējais albums "Mēness jūrā zīmē taku" nāca klajā pirms gada. Šopavasar "Willow Farm" sacer jaunas dziesmas, gatavojot materiālu nākamajam albumam.