Vienīgais grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts Rīgā notiks 29. augustā plkst. 20.00 Hanzas perona – Vasaras peronā. Vienlaikus tas būs arī Guntara Rača jaunās grāmatas “365” 3. daļas atvēršanas svētku pasākums. Koncertā tiks atvērta arī grupas “bet bet” 60 populārāko dziesmu nošu grāmata. Paredzēta tikšanās ar mūziķiem un autogrāfi pēc koncerta. Uz šo jubilejas pasākumu pieejamas tikai 500 biļetes.

Guntara dzejoļu grāmatas “365” 1. un 2. daļas guva galvu reibinošus panākumus grāmatu topos visā Latvijā un kļuva par pieprasītākajām grāmatām Latvijā 2017. un 2018. gadā. Dzejoļu grāmatai tas bija vēl iepriekš nepieredzēts panākums.

Guntars Račs:

“Šogad atkal atsāku rakstīt vienu dzejoli dienā un esmu bezgala gandarīts, ka savu jauno dzejoļu grāmatas “365” 3. daļu, varēšu atvērt kopā ar saviem labākajiem draugiem svinot arī grupas jubileju. Man tas nozīmē ļoti daudz, jo lielāko savas dzīves daļu esam pavadījuši kopā un joprojām katra satikšanās uz skatuves mums pašiem ir lieli svētki. Jubilejas programmā esam iekļāvuši arī mazāk spēlētas dziesmas, kā arī dažu dziesmu jaunas versijas, bet, protams, neiztiksim arī bez visām līdzi dziedamajām dziesmām. Tie patiešām būs svētki.”

 

17. jūlijā grupa uzstāsies Jaunjelgavā, 1. augustā Alūksnē, 13. augustā Smiltenē, 14. augustā Ainažos, 15. augustā Valkā, 27. augustā Vērgalē, bet 28. augustā Valdemārpilī.