Klāt pavasaris un grupa HAMELEONI publicē jau trešo singlu no sava jaunā albuma “Dāvana”. Dziesma ar itālisko nosaukumu “Ciao Bambina” (tulkojumā – sveika, mazulīt) nebūt nav ierakstīta itāļu valodā, bet gan latviski un ir stāsts par skaistām, romantiskām attiecībām, kad mīlestībā satiekās divas sirdis un pasaule šķiet tik apburoša. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir grupas producents Gaitis Lazdāns.

Jaunāko grupas HAMELEONI singlu “Ciao Bambina”, kā arī albumu “Dāvana” var noklausīties visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās. Vasaras sākumā jaunajam singlam tiek plānota arī videoklipa filmēšana. Grupa HAMELEONI aicina savus fanus sekot līdzi jaunākajai informācijai un sola īpašus pārsteigumus grupas 25 gadu jubilejas koncertā, kas notiks 8. jūnijā Liepājā, koncertdārzā “Pūt, Vējiņi!”.

“Mums ar Andri vienmēr ir īpaša sajūta koncertējot savā dzimtajā Liepājā. Iepriekšējo reizi šeit bijām pirms pieciem gadiem, un mūs ļoti sirsnīgi uzņēma. Arī šoreiz ar nepacietību gaidām tikšanos ar mūsu mūzikas mīļotājiem un ceram uz tik pat siltu uzņemšanu, jo zinām – mūsu klausītāji ir vislabākie!”, pauž grupas solists Ēriks Budēvics.

Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs, kopā ar pavadošo mūziķu sastāvu ir sagatavojuši īpašu jubilejas koncerta programmu tieši dzimtajai Liepājai. Koncerta programmā iemīļotākās Hameleonu melodijas - “Atsaucies”, “Nakts”, “Pērles & Dimanti”, “Lai Izdodas Tev”, “Vēlreiz”, “Cik Labi” un daudzas citas!

Koncertā tiks prezentēts grupas jaunākais albums “Dāvana”, kurā ir iekļautas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo 12 gadu laikā, kā arī pilnīgi jauni skaņdarbi. Koncerta īpašie viesi – Maija Lūsēna, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila un Misis Latvija 2022 - Aija Škutāne.