Arstarulsmirus plānotie koncertsērijas koncerti jau otro reizi tiek pārcelti, šoreiz uz 2021. gada pavasari: 16. aprīlī koncertzālē “Lielais dzintars, “ Liepājā un 22. aprīlī Vidzemes koncertzālē, Cēsīs.

“Esmu ļoti pateicīgs ikvienam, kas bija noskaņojies doties jaunā albuma prezentācijas koncertiem Liepājā un Cēsīs. No maija mēs tos tos pārcēlām uz septembri, cerībā, ka situācija sakārtosies un mums būs iespēja tikties tikties ar jums. Bet, lai arī kā mums gribētos, diemžēl mēs neredzam risinājumu tam, kā ar esošajiem noteikumiem par pieļaujamo apmeklētāju daudzumu iekštelpās, būtu iespējams noorganizēt šos koncertus bez finasiāliem zaudējumiem. Tāpēc mēs esam spiesti pārcelt šos koncertus uz nākamā gada aprīli, kad notiks koncertsērija jau par godu diviem jauniem albumiem.

Bet labā ziņa ir tā, ka mēs nonācām līdz iespējai jūs satikt mūsu vienīgajā šīs vasaras koncertā, īpašā - intīmākā gaisotnē. Koncerts notiks Līgatnē, vietā, kas saucas Zeit, 29. augusta vakarā.” video ziņojumā dalās Arstarulsmirus.

Arstarulsmirus ziņojums Facebook:

https://www.facebook.com/arstarulsmiruslv/videos/308781140271962

Savukārt tiem, kuri nevēlas gaidīt nākamā gada pavasari, būs iespēja satikt Arstarulsmirus jau pavisam drīz – 29. augustā, “Zeit”, Līgatnē. Šis koncerts atšķirsies no ieplānotajiem, lielo koncertzāļu koncertiem un noritēs mierīgā, akustiskā manierē. Vairāk info www.zeit.lv

Jaunie koncertsērijas “Skatu punkti” norises datumi ir sekojoši: 16.aprīlis koncertzāle “Lielais dzintars, Liepājā un 22. aprīlis Vidzemes koncertzālē, Cēsīs. Visas biļetes, kas jau ir iegādātas būs derīgas arī uz jauno datumu koncertiem. Koncertu biļešu tirdzniecība turpinās interneta servisā www.aula.lv

“Skatu punkti” ir pirmais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu sērijas, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām - ūdens, zeme, uguns, gaiss. Debijas albums veltīts ūdens tematikai, liekot akcentu uz dziļumu, pludenumu, transformāciju, savienošanos ar apkārtējiem un dzīves viļņveidību.