Šovasar – jūnijā – uz tirdzniecības centra «Domina Shopping» A autostāvvietas jumta norisināsies trīs dienu «Vasaras mūzikas festivāls». Tas tiks aizvadīts ar trīs populāru grupu koncertiem: 15. jūnijā uzstāsies grupa «Citi zēni», 16. jūnijā – čellu grupa «Dagamba», bet 17. jūnijā – grupa «Musiqq». Pirms un pēc katra festivāla koncerta īpašo atmosfēru kuplinās un «ballīti iegriezīs» DJ Magnuss Eriņš.

Festivāla atklāšanas vakarā – 15. jūnijā – uzstāsies grupa «Citi zēni», kas ir pēdējā laika karstākais jaunums Latvijas popmūzikas pasaulē. Grupas koncertā tiks apvienoti pop, neo-soul un repa mūzikas žanri tās pirmajos radio singlos. Pašpasludinātie repa prinči un 21.gadsimta popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas «Citi zēni» pamatā. Tā ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kurā muzicē: Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls/saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas). Kopš grupas dibināšanas brīža 2019. gadā «Citi Zēni» ar 2.vietu debitēja aptaujā «Muzikālā banka 2021» un saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta Mikrofons» par dziesmu «Limuzīns uz krīta». 2022. gada sākumā «Citi zēni» uzvarēja LTV dziesmu konkursā «Supernova» un ieguva iespēju šā gada maijā pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā ar dziesmu «Eat your salad», kas ieguvusi vairāk nekā vienu miljonu klausījumu «Spotify» un «YouTube», kā arī 200 miljonus skatījumu «TikTok» platformā.

Festivāla otrās dienas vakarā 16. jūnijā «Domina Shopping» jumtu pieskandinās čellu grupa «Dagamba». Grupas unikālā skanējuma pamatā ir ideja par mūsdienu tradīciju, veidojot neierastu sadarbību starp dažādiem mūziķiem, atklāt pārsteidzošas, unikālas un iepriekš nedzirdētas nokrāsas. Programmu #LudwigVanRammstein iedvesmojusi Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un pretrunīgāko pārstāvju – klasiskās mūzikas komponista Ludviga van Bēthovena un grupas «Rammstein» - daiļrade. «Šķietami tik atšķirīgi dažādu gadsimtu mūziķi, bet ar tik daudz ko kopīgu – viena valsts, viena valoda un mūzika, kas pārsteidz un lauž stereotipus,» atzīst grupas līderis Valters Pūce. Šajā koncertprogrammā Bēthovena mūzika kļūs par rokmūziku, bet «Rammstein» melodijas iegūs akadēmisku skanējumu. Savukārt programmas «Dagamba feat Tschaikovsky»  pamatā ir izcilā komponista Pētera Čaikovska daiļrade – protams, netradicionālā skanējumā. «Čaikovskis, viens no klasiskās mūzikas grandiem, ir klātesošs arī mūsdienās. Viņa mūzika tiek izmantota kino skaņu celiņos un datorspēlēs, savukārt baleta «Riekstkodis» apmeklējums Ziemassvētku laikā ir kļuvis par tradīciju daudzām ģimenēm visā pasaulē. Tāpēc šī programma ir sadarbības projekts ar lielo meistaru, it kā viņš pats joprojām dzīvotu starp mums, tāpat kā dzīvo viņa mūzika,» skaidro V. Pūce. Visiem labi pazīstamas melodijas mijiedarbosies ar «Dagamba» oriģinālmūziku, pārkāpjot klasiskos standartus un šķietami neiespējamo padarot iespējamu.  «Dagamba» sastāvā muzicē Valters Pūce (čells), Antons Trocjuks (čells), Dainis Tenis (klavieres), Artūrs Jermaks (bungas),  Alise Broka (kontrabass).

Bet festivāla noslēdzoši ballīti 17. jūnijā iegriezīs normāli čaļi no «Musiqq». Pirms vairāk nekā desmit gadiem tika ierakstīts pirmais singls «Klimata kontrole», un savu darbību sāka grupa «Musiqq». Šajā laikā ir izdoti četri studijas albumi, pēdējais no tiem – ar nosaukumu «10». Šīs vasaras koncertā uz «Domina Shopping» jumta grupa piedāvās gan zināmās dziesmas, gan skaņdarbus, kas tapuši pēdējā laikā: «Kanēlis un cukurs», «Mēs esam viena koka zari», tāpat arī gaidāmi pavisam jauni pārsteigumi un pirmatskaņojumi. Šajā vakarā «Musiqq» pievienosies paplašinātais mūziķu sastāvs no «MC orķestra»: Roberts Rasa (basģitāra), Julians (taustiņi), Uldis Beitiņš (ģitāra) un Anrijs Grinbergs (bungas). 

Visu festivāla dienu koncertu sākuma laiks plkst. 19.00. Ieeja no plkst. 18.00. Pirms un pēc koncertiem mūziku spēlēs DJ.