18. septembrī Jūrkalnes dabas koncertzāles "Vējturu nams" koncertsezonu noslēgs Tomass Kleins, kā arī apvienība "Riga Reggae" ar savu akustisko programmu. Sagaidot rudens saulgriežus, mūziķi radīs siltu atmosfēru un ļaus gremdēties karstās vasaras atmiņās.

Sestdien plkst. 19.00 uz Vējturu nama skatuves kāps Liepājas mūzikas leģenda Tomass Kleins. Dziesmu autors, ģitārists un vokālists ir bijis dalībnieks tādās grupās kā "Līvi", "Neptūns", "Leģions", "Fomins un Kleins", kā arī "Saldās sejas". Tomasa Kleina repertuārā ir Latvijā plaši pazīstamas un tautā iemīļotas dziesmas.

Savukārt plkst. 20.00 Jūrkalnē pirmo reizi viesosies "Riga Reggae". Šī regeja apvienība sevi uz skatuves pieteica 2014. gadā, un kopš tā laika kļuvusi par aktīvāko sava žanra pārstāvi Latvijā.

*Vējturu nama sēdvietas būs pieejamas personām ar derīgu digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.