Otrdien, 24. augustā pie skatītājiem nonāk jaunākā dziesma no filmas “Tizlenes”, kas Latvijas kinoteātros nonāks jau piektdien, 27. augustā. 2000. gadu stilistikā veidotajā filmā iekļauta arī epizode mūzikla noskaņās, kas acīgākajiem noteikti atgādinās mirkļus no 1978. gada kulta filmas “Breolīns” (Grease) ar Džonu Travoltu un Olīviju Ņūtonu-Džonu galvenajās lomās.

Dziesmas mūziku un vārdus ir sarakstījis Latvijā plaši pazīstamais alternatīvās mūzikas autors Edgars Šubrovskis (“Hospitāļu iela”, “Manta”, “JUUK”), pieturoties pie filmā valdošās kiča un millenium vidusskolas atmosfēras. Kāpēc “vissliktākā dara to pašu ko sliktās, tikai labāk”? Šo to var noprast pēc dziesmas, taču pilnā aina atklāsies tikai pašā filmā.

Muzikālais numurs, kurā galvenokārt piedalās aktieri bez iepriekšējas dejošanas pieredzes, ir iespaidīgs horeogrāfa Rolanda Meržejevska darbs – pāris mēģinājumu laikā komplekso kustību priekšnesumu ir apguvuši gan filmas jaunākie aktieri, gan superzvaigzne Mendija Leina.

Noskaties video, iemācies vārdus un labu sadziedāšanos “Tizlenēs” jau no 27. augusta!

 

“Tizlenes” ir režisores Martas Elīnas Martinsones debijas pilnmetrāžas filma, kuru producējusi Latvijas filmu studija Ego Media, sadarbojoties ar vietējā satura ražotāju Tet studio un mediju grupu TV3 Group. Režisores veidotā spēles īsfilma “Viesturs Kairišs iznāk no meža” (2018) ieguvusi balvu “Lielais Kristaps” kategorijā “Labākā studentu filma”, bet 2019. gadā režisore kopā ar Alisi Zariņu saņēma “Lielā Kristapa” balvu par labāko scenāriju spēlfilmai “Blakus” (2019).

Galvenajām lomām izvēlētas skolas vecuma aktrises – Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Kartīna Dambeniece un Gerda Embure, kurām piebalso arī pieredzējušu un plaši pazīstamu aktieru ansamblis, tostarp Guna Zariņa, Daiga Kažociņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads un Mārtiņš Kalita. Epizodiskas lomas tikušas arī šī laika populārās kultūras zvaigznēm, tostarp reperiem un sociālo tīklu platformu zvaigznēm Jānim Krīvēnam un Edgaram Bāliņam, kā arī reperei Viņa.