Latviešu repa supergrupa Singapūras Satīns piedāvā saviem klausītājiem jauno singlu “Bambaleo”, kura videoklipā piedalās arī plašākā sabiedrībā zināmais, narkotiku biznesa aprindām pietuvinātais Rolands Priverts, kurš klipā iejūtas policijas komisāra lomā.

"Ar “Rīgas Laiku” padusē sēdējām vilcienā uz Varanasi un domājām par ko varētu uzrakstīt nākamo dziesmu. Braucām meklēt iedvesmu un atradām to Himalaju sniegotajos kalnos – sapratām, ka mūsu nākamajai kompozīcijai jābūt par sniegu no cita kontinenta, kurš tik ļoti patīk dažiem Saeimas deputātiem un tautā mīlētiem māksliniekiem. Starp citu, mums ļoti bieži pārmet, ka tikai mazu daļiņu no mūsu diskogrāfijas var spēlēt radio, tāpēc mēs pirmo reizi radījām īpašu "super clean" versiju, ko var droši spēlēt radio, zaļumballēs, kāzās un arī parādīt mammai! Vēl klipā ir mūsu čoms Rolands Priverts, viņš ļoti foršs džeks. Vēl tur ir arī  Prusax un Steps - arī viņi ir forši muzikanti, paklausieties kādu dienu," stāsta mākslinieki.

Singls “Bambaleo” ir īpašs arī ar to, ka šī ir pirmā reize Singapūras Satīna pastāvēšanas vēsturē, kad dziesmā piedalās viss grupas sastāvs – katrs dalībnieks dziesmā izpilda savu pantu. “Bambaleo” ir izveidotas divas versijas – oriģinālā, kā arī “super clean” jeb cenzētā dziesmas versija, kā atbilde uz biežajiem izteikumiem par to, ka Singapūras Satīna daiļradi, liriku dēļ, lielākoties nevar atskaņot plašākai publikai. Abas “Bamboleo” versijas ir iespējams noklausīties mūzikas straumēšanas platformā “Spotify”. Savukārt videoklips ar Rolanda Priverta piedalīšanos ir pieejams Singapūras Satīna “Youtube” kanālā.