Jaunās dziedātājas Sanija un Sanita Rozes, kuras varēja iepazīt mūzikas šovā «X faktors» turpmāk muzicēs kopā grupā «SKARTA», un nupat viņas laidušas klajā jaunu dziesmu «Tu mani turi», kura radīta kā turpinājums debijas singlam «Tu mani testē». 

«Dziesma «Tu mani turi» ir iedvesma tām sievietēm, kuras nebaidās būt pašas; zina, kādās attiecībās vēlas būt un nebaidās par to runāt. Toksiska vide, kura sastāv no neuzticības, samierināšanās ar pāridarījumiem un mīlestības trūkumu, var sagraut sievietes iekšējo pasauli. Katrai sievietei ir vajadzīga drosme, lai atrastu spēku atbrīvoties no kontroles, iegūtu lielāku pārliecību par sevi un kļūtu emocionāli laimīga,» saka māsas un piebilst:

«Sākums nav viegls, bet mēs spējam atbildēt par kvalitāti it visā, ko darām. To raksturo mūsu radītā mūzika, cilvēki, ar kuriem sadarbojamies, un vēstījums, ar kuru vēlamies nodot spēku, iedvesmu un pārliecību sev – kvalitātes, bez kurām mūsdienu pasaulē neiztikt. Vēlamies radīt modernu mūziku, skaistajā latviešu valodā.»

 

Dvīņumāsas Sanija un Sanita ir dzimušas Liepājā, kopš agras bērnības abas vēlējušās radīt savu mūziku, un pašlaik ar lieliem soļiem sevi piesaka Latvijas jauno un talantīgo mūziķu plejādē. Ikdienā māsas studē Latvijas Mūzikas akadēmijas un Dailes teātra dramatiskā teātra muzikālo aktieru kursā. Profesionāli ir gūta vērā ņemama pieredze, piedaloties atjaunotajā Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperā «Lāčplēsis», Jāņa Lūsēna mūziklā «Agrā rūsa», kā korporatīvo pasākumu un reklāmu izstrādē. 

«SKARTA» aicina savus fanus sekot jaunumiem grupas sociālo tīklu profilos un atbalstīt albuma radīšanā, jo jau pavisam drīz viņas plāno izlaist nākamo singlu.