Dziedātājai Samantai Tīnai, kura ar dziesmu "Still Breathing" uzvarēja konkursā "Supernova 2020", būs iespēja startēt uz lielās Eirovīzijas skatuves – Latvijas Televīzija pieņēmusi lēmumu ļaut Samantai pārstāvēt Latviju 2021. gada Eirovīzijā. Tiesa, ņemot vērā Eirovīzijas noteikumus, nākamā gada konkursā viņa nevarēs piedalīties ar dziesmu "Still breathing".

Jau vēstīts, ka Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kuram vajadzēja notikt Nīderlandes pilsētā Roterdamā, tika atcelts Covid-19 pandēmijas dēļ. Jau ir izskanējušas ziņas, ka nākamā gada konkurss, iespējams, varētu notikt turpat, kur tika plānots šogad, tātad Roterdamā. Pašlaik līdzdalību nākamā gada konkursā, ieskaitot Latviju,  apstiprinājušas 23 valstis, savukārt no šīm valstīm 2020. gada nacionālo atlašu uzvarētājus dalībai nākamā gada konkursā izvirzījušas jau 15.

Latvijas Televīzijas pieņemtais lēmums un Eirovīzijas noteikumi nozīmē, ka nacionālās atlases konkurss “Supernova” 2021. gadā noteikti nenotiks tādā formātā kā ierasts līdz šim. Apspriežoties arī ar Samantu Tīnu, jaunajā televīzijas sezonā tiks meklēti risinājumi tam, kā atrast dziesmu, ar ko dziedātāja nākamgad varētu aizraut Eiropu.