Divās nedēļas nogalēs notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152», piedāvājot klausītājiem unikālu muzikālo programmu. Tā norises vieta būs klavieru salons Rīgā, Brīvības iela 152. katru koncertu varēs apmeklēt tikai 20 klausītāji.

Ideja par festivālu pianistam Andrejam Osokinam bijusi jau vairākus gadus, bet īstenojusies tieši tagad, kā atkalsatikšanās svētki ar saviem klausītājiem. “Katrs mūzikas gardēdis koncentrētā veidā saņems mākslas kvintesenci - kultūras un mūzikas trieciendevu pēc ieilgušās klusuma pauzes. Uz izcilajiem Yamaha instrumentiem ik vakaru radīsim īpašu noskaņu mūsu mīļajiem klausītājiem.” - tā pianists Andrejs Osokins.

Festivāla pirmajā dienā 29. maijā notiks Krisa Noa (Chris Noah) un Katrīnas Gupalo akustiskais koncerts, kurā abi mūziķi atskaņos savas oriģinālkompozīcijas. Koncerta programmā  skaņdarbi no tikko iznākušā Krisa Noa EP “Distance”, kā arī vairākas karantīnas laikā tapušas Katrīnas Gupalo kompozīcijas, kuras koncertā piedzīvos savu pirmatskaņojumu. 

30. maija vakarā dzirdēsim Andreju Osokinu tuvplānā, savukārt svētdien, 31. maijā uzstāsies ģitārists Rihards Lībietis kopā ar čellisti Ernu Daugavieti.

Osokina minifestivāla otrās nedēļas nogales programma solās būt tikpat intensīva, par to tiks paziņots vēlāk. Vairāk info par koncertiem: https://airalaivinaartists.com/osokina-mini-festivals-152/

Tikmēr par pārcelšanu uz nākamā gada jūliju pasludinājis starptautiskais džeza mūzikas festivāls "Saulkrasti Jazz Festival". Bija plānots, ka ikgadējais Saulkrastu džeza saiets notiks no 19. un līdz 24. jūlijam. Ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus, festivāla rīkotāji bija spiesti šogad festivālu atcelt un šogad iegādātās biļetes uz pasākumu būs derīgas arī nākamgad.