Sestdien, 10. jūlijā, no plkst. 13.00 - 23.00, ''Ziemeļu Enkurs'' brūvkroga pagalmā, Matīsa ielā 8, Rīgā, notiks otrais pilsētas festivāls ''Enkurfests'', pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus.

Pagājušais gads bija ''Enkurfesta'' festivāla dzimšanas gads, kas, pulcēja vairāk par 400 festivāla apmeklētājiem. ''Enkurfesta'' komanda jau laicīgi sāka festivāla sagtavošanas darbus, un brīdī, kad tika atļauta pasākumu rīkošana, festivāls mākslinieku sastāvs bija pilnībā nokomplektēts.

""Ziemeļu Enkura” regulārie apmeklētāji jau zina, ka joprojām, kad iespējams, rīkojam koncertus, stāstu vakarus, filmu vakarus un citus pasākumus. Pilsētas festivāli ir lielisks veids, kā pavadīt skaistu pēcpusdienu un vakaru, baudot mūziku kopā ar draugiem un netērējot daudz laika vai naudas ceļojot ārpus pilsētas." - tā viens no brūvkroga īpašniekiem, aldaris Dāvis Linde.

10. jūlijā muzikālā programma ietvers performances dažādām muzikālajām gaumēm. Festivālā uzstāsies Purple Negative, March, Čipsis un Dullais, VIŅA, Four Minute Man, Židrūns un grupa Tesa. Par festivāla kūsājošo enerģiju jau otro gadu rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Festivālā, līdzās dažādiem street food stendiem, būs baudāms “Ziemeļu Enkura” alus, kas brūvēts turpat uz vietas. Šobrīd tiek brūvēts īpašs alus, ko varēs baudīt tikai ''Enkurfesta'' laikā. Būs pieejami arī citi dzērieni no bāra, kā arī dažādas aktivitātes visas dienas garumā.

Ieeja festivāla teritorijā - ''Ziemeļu Enkura'' pagalmā, Matīsa ielā 8 jau no plkst. 13:00. Biļetes nopērkamas uz vietas brūvkrogā, kā arī internetā www.aula.lv. Biļetes būs nopērkamas arī festivāla dienā pie ieejas Ziemeļu Enkura teritorijā.