Gaidot TV3 jauno ikvakara seriālu – dzīves drāmu “Nemīlētie”, kas pie skatītājiem nonāks jau 31. augustā, tiek publicēta seriāla tituldziesma “Slieksnis”, kuru izpilda Intars Busulis, piedaloties “Abonementa orķestrim” un gospeļkorim “GG Choir”.

Emocionālais skaņdarbs “Slieksnis” ir dziesma no Intara Busuļa gaidāmā jaunā mūzikas albuma. Skaņdarba mūzikas autors ir Intars Busulis, savukārt vārdu autore ir izpildītāja Kate Elpo. Skaņdarbā piedalās arī “Abonementa orķestris” un gospeļkoris “GG Choir”, piešķirot dziesmai enerģisku un izjustu skanējumu.

“Īpašs notikums, ne tikai, ka manis izpildītā dziesma izvēlēta kā tituldziesma, bet jo vairāk pagodināts jūtos, tādēļ, ka esmu arī dziesmas mūzikas autors. Tāda neiespējamās misijas izpildīšana pašam sev. Ja tā īsi par dziesmu, tad tā ir par drosmi, drosmi spert soli, doties iekšā pa durvīm, lai vai kas aiz tām gaidītu, lai pēc nebūtu jānožēlo neizdarītais.”

Jau 31. augustā pie skatītājiem nonāks jaunais ikvakara seriāls – dzīves drāma “Nemīlētie”, kas veidota, balstoties uz populārā lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas triloģijas “Nemīlētie”,  “Svešinieki”, “Nosodītie” pirmās daļas motīviem. Dzīves drāmu “Nemīlētie” veido populāro TV seriālu “Viņas melo labāk” un “Radiņi” radošā komanda. TV3 seriālā “Nemīlētie” galvenās lomas atveidos aktrise Rēzija Kalniņa, Egons Dombrovskis, Artūrs Dīcis, Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks. Seriālā piedalīsies arī aktrise Inita Dzelme, Dārta Daneviča, Ģirts Rāviņš, Tom J Bendic (Toms Liepājnieks) un citi skatītāju jau iepazīti un iemīļotie aktieri.