Producents un ģitārists Roberts Ditners, kurš muzicējis kopā ar tādiem māksliniekiem kā Ivo Fomins, Fēlikss Ķiģelis, Valdis Indrišonoks, Karīna Tatarinova, izdevis distopiskas popmūzikas estētikā ieturētu dziesmu “Mūsu bēres”, mēģinot ilustrēt depresijas daudzās sejas un aicinot sabiedrību būt modriem un līdzcietīgiem.

Roberts Dinters līdz šim kā ģitārists un producents vairāk ir pazīstams Latvijas rokmūzikas kontekstā. Šī gada sākumā viņš izdeva savu pirmo soloalbumu “Recycling”, kas vairāk atklāja arī viņa skaņu meklētāja šķautni un mīlestību uz eksperimentālo un elektronisko mūziku. Tagad viņš ir izlaidis savu pirmo popdziesmu, kuru arī pilnībā izpilda pats.

Roberts Dinters stāsta par dziesmas tapšanu un kāpēc izdošana tieši šobrīd likās tik ļoti aktuāla:  "Dziesma manā galvā maisījās jau sen, bet īsti nebiju pārliecināts par to, ka to vajadzētu izdot, bet pēdējo gadu notikumi un pandēmija šai dziesmai piešķīra pavisam citu kontekstu un dziļumu, un ir tāda sajūta, ka cilvēki varētu tajā atrast stāstu arī sev." 

Dziesmas ideja un sajūta ir vajadzība runāt par garīgo veselību un depresiju, dziesmai top videoklips, ko veido māksliniece Anna Meldrāja. Videoklipa filmēšana notika biedrības “ASTE. Art, Science, Technology, Education” izstādes "Māksla garākai dzīvei" laikā, kas notika no 15. līdz 21. septembrim.