Ikviens populārās, tautas un šlāgermūzikas cienītājs tiek gaidīts Rēzeknē, lai 25. augustā plkst. 20.00 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā notiekošajā lielkoncertā izdziedātos no visas sirds un baudītu kopā būšanu!

Latgales cilvēku spēks un humora dzirksts populārus Latgales mūziķus iedrošinājusi un iedvesmojusi vasaras izskaņā sarīkot vērienīgus dziedāšanas svētkus, kuram dots nosaukums “Dzimis Latgolā”. Skatītājus koncertā uzrunās vitalitāte, joki, visiem zināmas un iemīļotas dziesmas, kā arī patiesa un godīga mīlestība pret Latgali.

Par to rūpēsies grupas “Dabasu Durovys”, “Borowa MC”, “Latgaliešu reps”, “Liepavots”, “Gints un Es”, dziedošās Tihovsku un Igauņu ģimenes, “Baltie lāči”, dziedātājs Dainis Skutelis, Juris Ostrovskis u.c. mākslinieki.

““Liepavots” ar nepacietību gaida šo koncertu! Koncertā skanēs mūsu lielākie hīti “Vēstule uz Latviju”, “Pietura”, “Mīlestības stacija”, “Baiba” u.c.,” sola mūziķi. Savukārt grupas “Borowa MC” līderis Aigars Runčis teic:

“Koncertā spēlēsim savas labākās dziesmas un lielākos hitus, kā arī būs dažas jaunas dziesmas, kas izdodas nesen vai pat vēl tikai gaida savu iepazīšanos ar publiku. Turklāt Rēzeknes koncerti vienmēr ir bijuši ļoti jaudīgi un emocionāli, tādu pašu atkalredzēšanos plānojam arī šogad! Lai arī visa vasara mums vēl priekšā, jau tagad gaidām un domājam par augustu!”

Koncertā piedalīsies arī Tihovsku ģimene, kuras dalībniece Dace Tihovska teic:

“Protams, šajā vakarā izdziedāsim skaistākās tautasdziesmas! Smelsim dziesmu spēku un prieku, cienot un godinot tautiskās vērtības!” Savukārt Igauņu ģimene pauž: “Aicynojam iz koncertu, kab kūpā ar Igauņu saimi sadzīduotu kai “Rūžeņu”, tai “Kādā lietainā dienā”, tai ari sadoncuotu polku i ”Aņeitis vaļsi”! Kūpā byus ļusteiguok!”

“Mūzika ir nebeidzama un neizsmeļama emociju un skaņu kombinācija. Novēlam šajā vakarā katram atrast savu kombināciju,” uzsver grupa “Dabasu Durovys”, kas koncertā sola klausītājus iepriecināt ar dziesmām no topošā albuma “Dīnys i Nadīnys”.