Meklējot iespējas Latvijas mūziķiem tikties ar saviem klausītājiem, Drive in Kino Ķīpsala ielūdz uz pirmo autokoncertu Rīgā, to varēs baudīt 28. maija vakarā Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā, neizkāpjot no savas automašīnas un iegriežot skaļāk savu radio noteiktajā frekvencē. Tas ir populārais dziedātājs un dziesmu autors Ainars Mielavs, kas uzstāsies ceturtdienas vakara autokoncertā ar nosaukumu “Vienīgais”, lai stundas garumā kopā izdziedātu gan tādus superhitus kā “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Tu saviļņoji mani” un citus.

Tiks atskaņots grupas „Jauns Mēness”, kā arī projekta „Mielavs un Pārcēlāji” repertuārs. Mielava vienīgajā autokoncertā varēs baudīt hitus no visiem radošajiem periodiem – “Piekūns skrien debesīs”, “Kad mēness jūrā krīt” un citus, kā arī divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumus no gaidāmā dziedātāja jubilejas albuma “220 volti”.

Koncertā 28. maijā dziedātājs Ainars Mielavs uzstāsies kopā ar diviem lieliskiem mūziķiem: Aigaru Voitišķi (ģitāra, balss) un Rūdolfu Macatu (taustiņinstrumenti). Koncertprogrammai dots nosaukums “Vienīgais”, jo tas būs vienīgais šāda tipa Ainara Mielava koncerts.Uz auto-koncertu katrai automašīnai jāiegādājas tikai viena biļete, neatkarīgi no cilvēku skaita automašīnā (mājsaimniecības un automašīnas noteiktās kapacitātes ietvaros).