17. aprīlī VEF Kultūras pilī uz svinībām atkal gaidīs populārā šlāgermūzikas grupa «Apvedceļš» un draugi. Koncerta sākums – plkst.19. «Reizēm mēs aizmirstam priecāties un svinēt, bet tas mums ļoti patīk, tādēļ aicinām draugus un skatītājus svinēt dzīvi!» saka mūziķi.

Koncertā piedalīsies arī viesi:  Harijs Joniškāns («Kantoris 04»), Santa Kasparsone, Māris Blāze («Jūrkant»), Artis Šimpermanis («Rumbas kvartets»), «Bumerangs», «Zeļļi» un «Gapoljeri» un, protams, «Apvedceļš». Koncerta īpašais viesis – leģendārais dziedātājs Žoržs Siksna. Tāpat šajā vakarā skanēs ne tikai dziesmas, bet arī joki, par kuriem gādās aktieri Andris Bērziņš, Jānis Kirmuška, Jānis Jarāns un Imants Vekmans. Koncerta režisors – aktieris Kristians Kareļins.

«Grupas ideja radās 2000. gada rudenī Armandam Leimanim un Jānim Krūmiņam, pie vecā Smiltenes universālveikala izpīpējot pārdomu pīpi. Krūmiņš piedāvā, Leimanis – piekrīt, liecinieku nav, vīri apmainās ar nodomu rokasspiedienu... Sākotnējais sastāvs tika sapulcināts, lai ierakstītu dažas Jāņa Krūmiņa dziesmas. «Un uzreiz neliela atkāpe... Grupas «Apvedceļš» rašanās un parādīšanās pie Latvijas mūzikas apvāršņa nekad nav bijusi saistīta ar Smiltenes grupām «Kaimiņi» un «Sestā jūdze». Jebkura līdzība ar mūsu Smiltenes kolēģiem ir nejauša un netiek apzināti kultivēta. Grupa «Apvedceļš» ir, bija un būs patstāvīgs, muzikāli radošs projekts,» saka mūziķi.

Pašreiz grupā muzicē: Jānis Krūmiņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Armands Leimanis (bass), Edžus Podnieks (solo ģitāra), Raimonds Baltiņš (taustiņi) un Artis Avotiņš (sitaminstrumenti).