16. septembrī Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”, grupa Bad Habits uzsāks koncertprogrammas “Atmiņu klade” tūri.

Tuvojoties koncertprogrammas “Atmiņu Klade” pirmajam tūres koncertam, grupa izdod arī jaunu dziesmu - kaverversiju labi pazīstamajai grupas “100 debija” dziesmai “Man dimantu nav”.

Kā jau visas koncertprogrammā “Atmiņu klade” iekļautās dziesmas, “Man dimantu nav” ir ietekmējusi mūsu mūzikas gaitas.

“Skolas laika diskotēkās visi pustumsā esam lēkājuši pie šīs dziesmas” atceras bundzinieks Normans Bārbals. “Mani pārņem dīvaina, saldsērīga sajūta par kādu pagājušu laiku un to, cik “100 debijas” dziesma ir romantiska.Tas kontrasts starp vienkāršo cilvēcību un sintezatoru mūzikas radītajām skaņām” piemin ģitārists Jānis.

“Savā dziesmas versijā gribējām koncentrēties uz dziesmas oriģinālversijas radītajām sajūtām, bet nu jau caur savu pieredzi” tā grupas vokālists Mārtiņš.

Dziesmas aranžiju veidojusi grupa “Bad Habits”. Bekvokālu iedziedājušas Laima Miltiņa un Elīna Čampere, pie taustiņiem Aleksandrs Tomas Mathevsons. Ieraksts tapis studijā “Hodila records” un Ādažos pie Aivara Vaišļas. Dziesmu miksēja Armands Varslavāns.

 

Koncertos Bad Habits vēlas izstāstīt stāstus no savas dzīves caur mūziku, kuru ir radījuši visiem labi pazīstami skatuves “smagssvari” kā Ilmārs Dzenis, Raimonds Pauls, 100 debija, Aivars Zaltāns (“Kad man vairs nebūs 16” dziesmas autors) u.c

“Gadu gaitā, šīs dziesmas ir izpildījuši dažādi skatuves mākslinieki uz dažādiem skatuves dēļiem. Mēs ticam, ka viņiem tās ir rezonējušas, tāpat kā mums un esam pārliecināti, ka rezonēs arī publikai, kura būs ar mums šajā vakarā. Galu galā, mums katram atradīsies kāds īpašs stāsts, kurā gremdēties un ar kuru padalīties.”

Koncerti:

 16.09 Liepāja, Kultūras nams “Wiktorija”

 06.10. Madona, Madonas kultūras nams

 13.10. Valmiera, Koncertzāle “Valmiera”

 21.10. Dobele, Koncertzāle “Zinta”