Normunds Rutulis, Diāna Černe, Andris Ērglis, Viktorija Plēpe un Atis Ieviņš ir radījuši kopīgu dziesmu un tās video ar nosaukumu “Ieraugi Pats Sevi”. Laikā, kad pasaule tik strauji mainās un cilvēka patiesās vērtības tiek aizstātas ar jaunām vilinošākām, šī dziesma var noderēt latviešiem kā atgādinājums, ka neatkarīgi no ārējiem apstākļiem cilvēkam vienmēr ir brīvā griba, vaļa un izvēle dzirdēt savu sirdsapziņu jeb kopapziņu un rīkoties saskaņā ar to.

Dziesma liek klausītājiem atcerēties, ka tikai tā, klusi čukstošā sirdsbalss, kas norāda uz īsto un pareizo ceļu, atšķir Cilvēku no robota. Dziesmas autore ir dziedātāja Diāna Černe. Viņa atklāj, ka šis skaņdarbs pie viņas atnāca sapņa laikā.

“Dziesmas teksts un melodija skanēja manā sapnī tik skaidri, ka pamostoties man atlika to tikai pierakstīt un atrast atbilstošas harmonijas dziesmas melodijai pie klavierēm. Es vēl šodien šo sapni skaidri atceros, jo mani izbrīnīja tas, ka sapnī šo dziesmu dziedāja kopā vairāki Latvijā pazīstami solisti. Es to uztvēru kā zīmi, ka šai dziesmai ir jākļūst par vairāku Latvijas dziedātāju kopprojektu, ” stāsta skaņdarba autore.

Dziesmas studijas producents ir Jānis Narbuts, solo ģitāru spēlē Gints Purgailis, taustiņus iespēlēja pati Diāna Černe. Dziesmas video un foto radīja Jēkabs Vilkārsis. Jaunā dziesma „Ieraugi Pats Sevi” ir atrodama dziedātājas Diānas Černes solo albumā ar nosaukumu “Ieraugi Pats Sevi”.

Lai pasaulē vairojas labais un cilvēkos cilvēcība!