Svinot mūsu valsts simtgades svētkus, būs skatāms emocionālais koncertstāsts “Pūt, vējiņi”. Jaunā programma izskanēs četrpadsmit Latvijas pilsētās, izsludināti arī papildkoncerti Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Daudzas no programmas dziesmām uzsākušas rotāciju radiostacijās un nule kā izdotas  arī dziesmu albumā “Pūt, vējiņi”, ko varēs iegādāties tikai koncertu norises vietās.

Koncertuzvedums „Pūt, vējiņi” ir iedvesmojošs stāsts par cilvēka garu un spēku, par Daugavu un jūru, par tiltu starp vakardienu un šodienu, likteņiem un attiecībām, ko uz skatuves izdzīvos lieliskie dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Atis Ieviņš, Ginta Krievkalna, Miks Dukurs, aktieris, folklorists, vīru kopas "Vilki" dalībnieks Edgars Lipors un jauna, talantīga dziedātāja no Rīgas Doma kora skolas Elizabete Lukaševiča. Instrumentālās grupas sastāvā redzēsim Kristapu Krievkalnu, Edgaru Kārkli, Ēriku Upenieku, Armandu Treilihu, Miķeli Vīti, bet koncerta horeogrāfiju veido Annika Andersone, piedaloties deju studijai "Benefice".

“Šādiem koncertiem būtu jābūt iespējami vairāk,” saka programmas muzikālais producents un komponists Kristaps Krievkalns. “Koncertā skan daudzas izcilas dziesmas, un, kopā saliktas, tās rada stāstu, kas ļauj katram sajust mīlestību un lepnumu par savu zemi.  Tā ir kā dziedināšana ikvienam, kas klausīsies šo programmu.”  Vienotā ritmā, skaņā, dejā un gaismas projekcijās uz skatuves savīsies pagātne un šodiena, kas izskanēs Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Kārļa Lāča, Ulda Marhilēviča un daudzu citu komponistu melodijās, kā arī latviešu tautas dziesmu apdarēs.

Paspilgtinot dziesmu stāsta filozofisko ideju, skatuves scenogrāfijā līdztekus video projekcijām un citām gaismas spēlēm tiks izmantoti spēcīgi izteiksmes līdzekļi - spoguļi. Spogulis kā netveramības un mistikas simbols, mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums, kā citas realitātes rādītājs pašam vērotājam.