Līdz ar straujā vīrusa „Covid-19” izplatību pasaulē „Country Bauska” festivāla organizatori informē, ka šajā vasarā paredzētais festivāls tiek pārcelts uz 2021. gada jūliju. Rūpējoties par festivāla apmeklētāju, mākslinieku un organizatoru veselību un drošību, kā arī ņemot vērā noteiktos piesardzības pasākumus valstī, pasākuma norise šajā vasarā nav iespējama.  

Šogad festivāls norisinātosjau divdesmit pirmo reizi. Tajā bija paredzēts dzirdēt tādus mūziķus kā Džesika Linna un Dags Atkinss no ASV, kā arī Latvijā iemīļotās grupas “Klaidonis”, “Dakota”, “Sestā Jūdze”, “The Rolltones” u.c. Festivāls pārcelta uz 2021. gada vasaru, kad situācija pasaulē būs stabilizējusies un jau atkal varēs kopīgi svinēt kantrī mūzikas svētkus, tostarp izjust amerikāniskās šī mūzikas žanra vēsmas Bauskā. 

Paredzētā mūziķi programma paliks nemainīga uz 2021. gada festivālu, ir panākta vienošanās ar ārzemju mūziķiem. Bauskas kantrī mūzikas festivāla rīkotāji informē, ka tuvākā mēneša laikā tiks paziņots pārceltā festivāla norises datums. Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2021. gada festivālu.

https://www.countrybauskafestival.lv/