“Nav jau viss mūžīgs – ne ziema, ne sals. Vēji, kad pūtīs, lai sasilda sirdsbalss” – tā savā jaunākajā kompozīcijā “Sirdsbalss” dzied grupa “Otra Puse” un viņu ilggadējā skatuves partnere Antra Stafecka. Ziemassvētku tematikai veltītā skaņdarba mūzikas autors ir Normunds Pauniņš, savukārt tekstu radījis Oskars Deigelis. Pirmoreiz, dziesmas muzikālā noformējuma izveide uzticēta producentam Jānim Narbutam.

“Šī ir jau otrā grupas sadarbība ar dziedātāju un dzejnieku Oskaru Deigeli. Patiesi priecājos, ka esmu atradis cilvēku, kurš spilgti izjūt manas melodijas un spēj tajās ielikt īstos vārdus. Savukārt, ar Jāni Narbutu sastrādājamies pirmoreiz, un manuprāt, šī sadarbība izdevusies “par visiem 100%”. Viņa radītais skanējums, kas lieliski atspoguļo 80-to gadu vēsmas, ir kā svaiga gaisa malks grupas “Otra Puse” repertuārā,” sadarbību ar abiem mūziķiem komentē Pauniņš.

“Dziesmas vēstījums sevī ietver mūžseno patiesību par to, cik svarīgi ieklausīties savā sirdsbalsī, it īpaši brīžos, kad neklājas viegli. Tikpat svarīgi atcerēties, ka “viens nekad nav cīnītājs” – tuvo un mīļo cilvēku klātbūtne ir nepieciešama ikvienam, kā svētkos, tā ikdienā,” pauž Deigelis.

“Jau kopš bērnības, klausoties “Otras Puses” ierakstus, vienmēr esmu apbrīnojis to, cik gaumīgi šī grupa spējusi apvienot elektroniskās un akustiskās mūzikas pasaules. Biju pozitīvi pārsteigts, kad Normunds uzrunāja mani veidot šīs dziesmas aranžiju, ļaujot man brīvi izpausties skanējuma un harmoniju izvēles ziņā. Manuprāt, ir izdevusies ļoti skaista ziemas dziesma ar nostaļģisku noskaņu, kas klausītāju aizved siltās un gaišās atmiņās,” stāsta Narbuts.

Par godu grupas “Otra Puse” 30 gadu jubilejai, šogad aizvadīti vairāki vērienīgi koncerti, priecējot klausītājus visā Latvijā. Jau 2. decembrī, kvēlākie fani aicināti baudīt mūziķu uzstāšanos Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.