Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis laidis klajā savu jaunāko mini albumu “Mani stāsti, manas teikas”, kurā iekļautas sešas, šogad tapušas kompozīcijas. Ierakstā dzirdamās aranžijas darinājuši tādi producenti kā Jānis Narbuts, Kaspars Maks, Jānis Čubars, MCKN, kā arī pats Deigelis.

Līdztekus iepriekš izdotajiem skaņdarbiem “Apmātība” (dueatā ar Antru Stafecku), “Teiksi reiz paldies”, “Tam ir jābūt tā” un “Viena mana diena” (duetā ar Dionu Liepiņu), klāt pievienotas divas jaunas kompozīcijas – saldsērīgā “Par to ko nespēju” (duetā ar Kristīnu Zaharovu), kā arī deviņdesmito gadu noskaņās veidotā “Vēlos”.

“Lielāko daļu dziesmu šajā albumā sacerējusi mana māsa Anita Tīlena, taču autoru saraksts ar to neapstājas – paldies par paveikto darbu jāsaka arī Normundam Pauniņam, Loretai Reidei, un, protams, sev pašam,” smaidot komentē Deigelis: “Tāpat, atzinīgus vārdus vēlos sacīt visiem dziesmu producentiem un brīnišķīgajām albuma viesmāksliniecēm.”

Savas karjeras laikā Oskars Deigelis izdevis 4 pilnmetrāžas albumus - “Izglābts” (2013. gadā), “Dubults neplīst” (2014. gadā), “Mūza” (2017. gadā), “Kamēr esmu” (2020. gadā), kā arī 2 mazalbumus -“Kaverversijas” (2021. gadā), “Mani stāsti, manas teikas” (2022. gadā).