7. aprīlī plkst.14 ar jaunu muzikālo izrādi – pasaku izaugušiem «Olga un Lāči» - Latgales vēstniecībā GORS viesosies populārā dziedātāja Olga Rajecka un atraktīvā grupa «Baltie lāči».

«Kad muzikālā zoodārza iemītniekiem klājas pavisam «izklaidīgi», tiek pieaicināta talantīga dresētāja, kas sevi pierādījusi darbā ar dažādiem zvēriem un nezvēriem. Vai izdosies Lāčiem iemācīt dziedāt un spēlēt, vai viss ritēs patiesi gludi?... Viss beigsies labi, jo tā taču ir pati dzīve!» Koncertā skanēs gan dziesmas gan no Olgas Rajeckas, gan «Balto lāču» repertuāra, gan kopdziesmas, gan arī jauni skaņdarbi.

 

«Ideja par šādu kopīgu koncertprogrammu mums ir bijusi jau gadus četrus. Kopīgo muzicēšanu izmēģinājām Olgas jubilejas koncertos, kur klausītāji atzinīgi novērtēja jauno muzikālo interpretāciju. Lai mūsu kopdarbība nebūtu ierasts koncerts, tapa šī pasaka jeb fabula,» stāstot par ieceri, Andris ar smaidu piebilst, ka pasaka ir labestīgs žanrs, kurā ir gan konflikts, gan atrisinājums, jo

 

«pasakā vienmēr viss beidzas labi, lai cik slikts arī būtu bijis sākums. Mums gribējās arī nelielu humora piedevu, tāpēc tā ir pasaka nevis bērniem vai pieaugušajiem, bet izaugušajiem, kurus urda vēlme izzināt ko jaunu un dalīties ar citiem savos atklājumos un priekā. Pasaka jau nesaka, tā tikai pamāca!»

Pasaku izaugušajiem izdziedās Olga Rajecka un grupa «Baltie Lāči» – Andris Baltacis, Aldis Kise, Deniss Smirnovs, Mārtiņš Leišavnieks, Inga Zeile un Gregs.