Šonedēļ dziedātājs Dzintars Čīča uzsāk savu šā gada koncerttūri “Es mīlu tevi tā”, ar ko viņš atzīmē arī savu atgriešanos dzimtajā Latvijā uz visiem laikiem.

Par to viņš pastāstīja intervijā programmā “Ceļojums”, kā arī kopā ar pianistu Anatoliju Livču izpildīja dziesmu “Nakts dziesma” (R.Pauls/J.Anerauds).

Vairāk nekā 3 gadu laikā, kopš Čīča dzīvoja Anglijā, Latvijas klausītāji viņu allaž sagaida pilnās zālēs ikgadējās koncerttūrēs, ar kurām mūziķis viesojas dzimtenē. “Tā ir mīlestība, ko klausītāji man dāvā jau kopš 10 gadu vecuma. Un šā gada koncertprogrammas nosaukums “Es mīlu tevi tā” ir mana atzīšanās ikvienam no maniem uzticamajiem klausītājiem,” teic Dzintars.

No 2. marta līdz 14. aprīlim Čīčas solokoncerti izskanēs Jūrmalā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Rīgā, Jelgavā, Saldū, Dobelē, Valmierā, Jēkabpilī, Alūksnē, Bauskā un Rēzeknē, un tajā skanēs mīlestības dziesmas latviešu un čigānu valodā, kā arī visu laiku populārākie Dzintara Čīčas dziesmas un jaunumi. Kopā ar solistu muzicēs pianista Anatolija Livčas instrumentālais trio, kurā muzicē Eduards Bariss (bass) un Oskars Nejs (sitaminstrumenti).

Klausieties audio pielikumā!